See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Stęszew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Stęszew. Zamawiającym w bieżącym postępowaniu jest jednostka OSP Stęszew. Prowadzącym postępowanie jest Gmina Stęszew. Prowadzący postępowanie informuje, iż zamówienie jest finansowane w ramach programu „Przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych do działań ratowniczo-gaśniczych” oraz z budżetu Gminy. Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby przygotowania jednostki OSP Stęszew do działań ratowniczo-gaśniczych. Samochód należy dostarczyć z kompletem dokumentacji koniecznej do zarejestrowania pojazdu. Lokalizacja: Gmina Stęszew powiat poznański, województwo wielkopolskie. Warunki ogólne: Pojazd zabudowany i wyposażony musi spełniać minimalne wymagania wg przepisów - ustawy „Prawo o ruchu drogowym” (Dz. U. z 2023 r., poz. 1047, z późn. zm.), wraz z z przepisami wykonawczymi do ustawy. - rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu zasad bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r., Nr 143, poz. 1002, z późn. zm). - rozporządzenia ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej , ( Dz. U. z 2019 r., poz 594). - norm: PN-EN 1846-1 i PN-EN 1846-2. -Pojazd musi posiadać ważne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. z 2007 r. Nr 143, poz. 1002, z późn. zm). -Świadectwo dopuszczenia CNBOP dostarczone najpóźniej w dniu odbioru pojazdu. -Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 3 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 09 marca 2021 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej. Dodatkowo wykonawca umieści na drzwiach kabiny kierowcy napisy ,, OSP Stęszew” oraz wykona i umieści na pojeździe logo projektu dofinansowującego. Numery operacyjne oraz logo zostaną dostarczone przez Zamawiającego po podpisaniu umowy. Pozostały zakres prac zgodnie z załączonym opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: IN.271.6.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001