565996-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Umbau von Gebäuden – RADOVI UREĐENJA PRAZNIH STANOVA ZA STAVLJANJE U FUNKCIJU - PROGRAM STATILEO, Samo Grupa 19. Radovi uređenja 9 stanova u Osijeku
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RADOVI UREĐENJA PRAZNIH STANOVA ZA STAVLJANJE U FUNKCIJU - PROGRAM STATILEO, Samo Grupa 19. Radovi uređenja 9 stanova u Osijeku
Beschreibung: Predmet nabave su radovi na obnovi 9 stanova u Osijeku koji su u nadležnosti Naručitelja, a sve sukladno detaljnom opisu, vrstama i količinama određenim u Popisu stanova, Projektu uređenja za svaki pojedini stan, Tehničkim specifikacijama i Troškovniku iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: ORD-2.19/2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262700 Umbau von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000