2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zdravotnícky kampus – stavebné práce
Beschreibung: Predmetom zákazky je rekonštrukcia strešných plášťov, inštalácia fotovoltického zariadenia a rekonštrukcia školského internátu. Rozsah prác je daný projektovými dokumentáciami, bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch a prislúchajúcej dokumentácii. Zákazka sa delí na časti: Časť 1: Rekonštrukcia strešných plášťov a inštalácia fotovoltického zariadenia Časť 2: Rekonštrukcia školského internátu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rekonštrukcia strešných plášťov a inštalácia fotovoltického zariadenia
Beschreibung: Predmetom zákazky je rekonštrukcia školského internátu. Rozsah prác je daný projektovou dokumentáciou, bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch a prislúchajúcej dokumentácii. Zákazka sa delí na časti: Časť 1: Rekonštrukcia strešných plášťov a inštalácia fotovoltického zariadenia
Los: LOT-0002
Titel: Rekonštrukcia školského internátu
Beschreibung: Predmetom zákazky je rekonštrukcia strešných plášťov, inštalácia fotovoltického zariadenia. Rozsah prác je daný projektovou dokumentáciou, bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch a prislúchajúcej dokumentácii. Zákazka sa delí na časti: Časť 2: Rekonštrukcia školského internátu