2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koordinátor odborných agend ISOP
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je v souladu s § 130 a násl. ZZVZ uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude sjednání rámcové dohody, která stanoví smluvní podmínky pro plnění dílčích zakázek na průběžné poskytování služeb Koordinátora odborných agend. Předmětem veřejné zakázky je průběžné zajišťování činností na pozici Koordinátora odborných agend, tj. zajištění odborné koordinace a plánování v rámci rozvoje a integrace Informačního systému ochrany přírody (ISOP) a zajištění běhu projektu „Rozvoj celostátního ISOP“. Veškeré plnění se primárně zaměřuje na realizaci, řízení a podporu rozvojových požadavků. Tyto činnosti jsou pro účely této rámcové dohody rozděleny do dvou hlavních kategorií (dále společně označovány jako „Služby“ nebo kterákoliv z nich jednotlivě jako „Služba“): Průběžná podpora rozvojů a koordinace (dále v rámcové dohodě jako „Služby podpory rozvoje“): Tato kategorie Služeb zahrnuje operativní agendu spojenou s dílčími úpravami, podporou a řízením probíhajícího rozvoje systému. Předpokládá se zde průměrná časová alokace ve výši 2 hodin denně. a) průběžné vyhodnocování a řešení požadavků, hlášení incidentů (ticketů) prokazatelně se vztahujících k běžícím rozvojovým úkolům a úpravám systému; b) operativní koordinace přípravy podkladů pro dílčí rozvojové úkoly a každodenní dohled nad jejich plynulým průběhem, včetně urgencí a kontroly včasného dokončení a nasazení; c) zajištění běžné komunikace a operativní koordinace mezi zainteresovanými odborníky (garanty) na straně Objednatele a externími dodavateli při řešení probíhajících rozvojů. Řešení ucelených rozvojových požadavků (dále v rámcové dohodě jako „Služby uceleného rozvoje“): Tato kategorie Služeb představuje komplexní analytickou, koncepční a testovací agendu při realizaci větších funkčních celků a ucelených rozvojových požadavků. Předpokládá se zde průměrná časová alokace ve výši 6 hodin denně. a) celková odborná koordinace rozvojového projektu se zaměřením na ucelené rozvojové požadavky, včetně mapování a sledování provázanosti dílčích odborných agend ISOP; b) detailní analýza ucelených rozvojových potřeb, specifikace těchto rozvojových požadavků ISOP pro analytiky a příprava podrobných zadávacích podkladů; c) koncepční plánování v rámci rozvoje projektu (tvorba krátkodobých/akčních, střednědobých i dlouhodobých plánů rozvoje) a podílení se na určování priorit při realizaci ucelených rozvojových požadavků; d) komplexní koordinace přípravy a realizace velkých rozvojů, plynulé přebírání dodaných řešení a detailní testování přebíraných implementací, včetně exaktního definování případných změn a popisu zjištěných chyb; e) prezentace a představení nově vyvinutých či upravených ucelených funkcí systému věcným garantům a klíčovým uživatelům Objednatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1