2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nasadzenia roślin w ramach realizacji zadania inwestycyjnego „Zagospodarowanie terenów zieleni w pasie drogowym ul. Narbutta”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze w ramach realizacji zadania inwestycyjnego, takie jak : sadzenie krzewów, bylin i roślin cebulowych, ściółkowanie, obniżenie gruntu, rozścielenie ziemi urodzajnej, dostawa kamieni wraz z ich ułożeniem.
Interne Kennung: UD-IV-WZP.271.69.2026.ACZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji – Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2011 r. Prawo Zamówień Publicznych. Opcję będą stanowić prace wymienione w §1 ust. 4 wzoru umowy. Warunki skorzystania z opcji zostały określone we wzorze umowy.