566048-2026 - Ergebnis
Polen – Führungs- und Verbindungsfahrzeuge – Dostawa 3 szt. samochodów dowodzenia i łączności (batalionowe stanowisko dowodzenia)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 3 szt. samochodów dowodzenia i łączności (batalionowe stanowisko dowodzenia)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. samochodów dowodzenia i łączności (batalionowe stanowisko dowodzenia). Pojazdy muszą być fabrycznie nowe. Prędkość maksymalna minimum 100 km/h. Skrzynia biegów automatyczna lub mechaniczna z automatycznym sterowaniem zmianą biegów (tzw. zautomatyzowana). Silnik zdolny do ciągłej pracy przez min. 4 h w normalnych warunkach pracy w czasie postoju bez uzupełniania paliwa, cieczy chłodzącej lub smarów. W tym czasie w normalnej temperaturze eksploatacji, temperatura silnika i układu przeniesienia napędu nie powinny przekroczyć wartości określonych przez producenta. Pojemność zbiornika paliwa powinna zapewniać przejazd min. 300 km. Samochody muszą posiadać zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatorów, automatyczny wyłącznik prądu dla części podwoziowej działający po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Kolorystyka: - nadwozie - RAL 3000, - błotniki i zderzaki - białe, - podwozie - czarne lub ciemno szare. Zabudowa wykonana w całości z materiałów kompozytowych (laminat poliestrowo-szklany), jako konstrukcja samonośna o nieograniczonej odporności na korozję. Cała powłoka zewnętrzna oprócz powierzchni szklanych powinna być zabezpieczona trwale przed przenikaniem ciepła oraz niskich temperatur. Dopuszcza się zamocowanie zabudowy na ramie pośredniej stalowej lub wykonanej z innych materiałów zabezpieczonych przed korozją lub odpornych na korozję. Dopuszcza się zastosowanie miejscowych wzmocnień wykonanych ze stali nierdzewnej, wklejonych lub trwale zamontowanych do laminatu poliestrowo-szklanego. Stosowanie ww. wzmocnień dopuszcza się w miejscach montażu osprzętu (np. foteli, nóg od stołów, ciężkich elementów wyposażenia) lub w miejscach połączenia zabudowy z ramą pośrednią. Przedziały S i O muszą zostać oddzielone przesuwną ścianką umożliwiającą całkowite oddzielenie obu przedziałów z zachowaniem funkcjonalności oddzielenia akustycznego. Usytuowanie oraz wielkość oddzielenia należy uzgodnić z ZAMAWIAJĄCYM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung467755-2026
Interne KennungWZP.2370.14.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35412500 Führungs- und Verbindungsfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenzostała opisana w załączniku nr 2