566086-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels – USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI WYJAZDOWEGO SPOTKANIA SIECIUJĄCEGO DLA INTERESARIUSZY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO SYSTEMU INNOWACJI ORAZ KADRY PROJEKTOWEJ, W DNIACH 15 – 20 LISTOPADA 2026R. DO FINLANDII
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI WYJAZDOWEGO SPOTKANIA SIECIUJĄCEGO DLA INTERESARIUSZY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO SYSTEMU INNOWACJI ORAZ KADRY PROJEKTOWEJ, W DNIACH 15 – 20 LISTOPADA 2026R. DO FINLANDII
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji wyjazdowego spotkania sieciującego dla interesariuszy Świętokrzyskiego Systemu Innowacji oraz kadry projektowej, w dniach 15 – 20 listopada 2026r. do Finlandii. 2. Miejsce realizacji zamówienia: Finlandia. 3. Wyjazdowe spotkanie sieciujące odbędzie się w dniach (do wyboru Wykonawcy): pomiędzy 15 listopada 2026 r. a 20 listopada 2026r. (okres 5 dni, łącznie z wylotem z Polski i powrotem do Polski) , z zastrzeżeniem, że jeden z dni będzie przeznaczony na udział w wydarzeniu Slush 2026, które odbywa się w terminie pomiędzy 18-19 listopada 2026 r. 4. Zamawiający zakłada maksymalną liczbę osób uczestniczących w wyjazdowym spotkaniu sieciującym - 15 osób. Liczba uczestników może ulec zmniejszeniu do minimum 10 osób. Wykonawca do obliczenia ceny oferty brutto przyjmuje maksymalną liczbę uczestników wizyty, tj. 15 osób, natomiast rozliczenia odbędą się za rzeczywistą liczbę uczestników wizyty. O ostatecznej liczbie uczestników wizyty Zamawiający poinformuje Wykonawcę maksymalnie do 5 dni po zawarciu umowy. 5. Do zadań Wykonawcy należeć będzie m.in.: 1) zabezpieczenie logistyczne wizyty, 2) organizacja i obsługa wizyt studyjnych we wskazanych instytucjach w SOPZ, 3) obsługa wizyty w zakresie zapewnienia lotów wraz z bagażem, 4) obsługa wizyty w zakresie transportu lądowego, 5) obsługa wizyty w zakresie zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia, 6) obsługa wizyty w zakresie zapewnienia opiekuna merytorycznego i tłumaczenia konsekutywnego, 7) zapewnienie biletów wstępu, 8) ubezpieczenie uczestników.
Interne KennungOK-III.272.1.89.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensadres internetowy strony prowadzonego postępowania: https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,237674,f971a2559a2b0383e0aa016c1616ef94.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste, 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55520000 Verpflegungsdienste, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji wyjazdowego spotkania sieciującego dla interesariuszy Świętokrzyskiego Systemu Innowacji oraz kadry projektowej, w dniach 15 – 20 listopada 2026r. do Finlandii. 2. Miejsce realizacji zamówienia: Finlandia. 3. Wyjazdowe spotkanie sieciujące odbędzie się w dniach (do wyboru Wykonawcy): pomiędzy 15 listopada 2026 r. a 20 listopada 2026r. (okres 5 dni, łącznie z wylotem z Polski i powrotem do Polski) , z zastrzeżeniem, że jeden z dni będzie przeznaczony na udział w wydarzeniu Slush 2026, które odbywa się w terminie pomiędzy 18-19 listopada 2026 r. 4. Zamawiający zakłada maksymalną liczbę osób uczestniczących w wyjazdowym spotkaniu sieciującym - 15 osób. Liczba uczestników może ulec zmniejszeniu do minimum 10 osób. Wykonawca do obliczenia ceny oferty brutto przyjmuje maksymalną liczbę uczestników wizyty, tj. 15 osób, natomiast rozliczenia odbędą się za rzeczywistą liczbę uczestników wizyty. O ostatecznej liczbie uczestników wizyty Zamawiający poinformuje Wykonawcę maksymalnie do 5 dni po zawarciu umowy. 5. Do zadań Wykonawcy należeć będzie m.in.: 1) zabezpieczenie logistyczne wizyty, 2) organizacja i obsługa wizyt studyjnych we wskazanych instytucjach w SOPZ, 3) obsługa wizyty w zakresie zapewnienia lotów wraz z bagażem, 4) obsługa wizyty w zakresie transportu lądowego, 5) obsługa wizyty w zakresie zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia, 6) obsługa wizyty w zakresie zapewnienia opiekuna merytorycznego i tłumaczenia konsekutywnego, 7) zapewnienie biletów wstępu, 8) ubezpieczenie uczestników. 6. Rozliczenia między zamawiającym i wykonawcą prowadzone będą w złotych polskich.