2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektów Muzeum Narodowego w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy energii elektrycznej w okresie 12 miesięcy do obiektów Muzeum Narodowego w Krakowie, zlokalizowanych w Krakowie i na terenie województwa małopolskiego. 2. Sprzedaż energii elektrycznej musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne (tj. Dz. U. 2024 poz. 266 z późn. zm.) i wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi. 3. Szczegółowy wykaz obiektów (punktów poboru) Muzeum Narodowego w Krakowie, wraz z podstawowymi parametrami technicznymi i planowanym szacunkowym zużyciem określającym przedmiot zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 759269-2025
Interne Kennung: EP.ZP.271.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa energii elektrycznej do obiektów Muzeum Narodowego w Krakowie”