566101-2026 - Ergebnis
Estland – Luftverkehr – Marutaudivastase vaktsiini õhust külvamise teenuse ostmine – sügis 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marutaudivastase vaktsiini õhust külvamise teenuse ostmine – sügis 2026
Beschreibung: Riigihanke esemeks on metsloomade marutaudivastase suukaudse vaktsiini õhust (kas lennukitelt ja/või helikopteritelt) plaanilise ja vajadusel erakorralise külvamise teenus raamlepingu alusel. Vaktsiini külvatakse automaatse seadme abil, mille tööd kontrollivad vastava instrueerimise läbinud töötajad. Lisaks on hankelepingu esemeks ka vastava vaktsineeritava ala külvamiseks vajaliku elektroonilise- ja paber kaardimaterjali välja töötamine koos sellega kaasnevate kulutustega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309943-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000