See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST MET EEN DEELNEMER VOOR OUTSOURCING VAN DE SCHOONMAAKDIENSTEN MET OVERDRACHT VAN PERSONEEL
Beschreibung: De vzw Ignatius Scholen in Beweging plant een raamovereenkomst voor de schoonmaak van het merendeel van haar schoolsites, die opgesplitst worden in 2 percelen op basis van locatie, met overdracht van personeel. Na het niet-gunnen van de opdracht in de niet-openbare procedure wordt overgestapt naar de mededingingsprocedure met onderhandeling. Daarbij worden alle inschrijvers in de vorige procedure die een formeel regelmatige offerte ingediend hebben, uitgenodigd om deel te nemen.
Interne Kennung: ISB-2025-05-04bis
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ISB-2025-05-04bis - 1
Beschreibung: De vzw Ignatius Scholen in Beweging plant een raamovereenkomst voor de schoonmaak van het merendeel van haar schoolsites, die opgesplitst worden in 2 percelen op basis van locatie, met overdracht van personeel. Na het niet-gunnen van de opdracht in de niet-openbare procedure wordt overgestapt naar de mededingingsprocedure met onderhandeling. Daarbij worden alle inschrijvers in de vorige procedure die een formeel regelmatige offerte ingediend hebben, uitgenodigd om deel te nemen. Perceel 1 bevat de sites in Grimbergen, Meise en Laken.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ISB-2025-05-04bis - 2
Beschreibung: De vzw Ignatius Scholen in Beweging plant een raamovereenkomst voor de schoonmaak van het merendeel van haar schoolsites, die opgesplitst worden in 2 percelen op basis van locatie, met overdracht van personeel. Na het niet-gunnen van de opdracht in de niet-openbare procedure wordt overgestapt naar de mededingingsprocedure met onderhandeling. Daarbij worden alle inschrijvers in de vorige procedure die een formeel regelmatige offerte ingediend hebben, uitgenodigd om deel te nemen. Perceel 2 heeft betrekking op de sites in Sint-Agatha-Berchem, Sint-Jans-Molenbeek, Brussel en Wemmel.
Interne Kennung: 2