2. Verfahren
Verfahren
Titel: RFI Inkontinensmaterial Miljö
Beschreibung: Varuförsörjningen inbjuder härmed leverantörer till att besvara denna RFI (Request For Information) gällande miljömärkning och andra relaterade frågor inför nästkommande upphandling av Inkontinensmaterial.
Interne Kennung: VF2026-00026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141621 Inkontinenzsätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33751000 Einwegwindeln