566171-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – V 00856 – Propojovací pavilon B – dodávka vybavení - nové vyhlášení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelV 00856 – Propojovací pavilon B – dodávka vybavení - nové vyhlášení
BeschreibungZakázka je spolufinancovaná z Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027 v rámci projektu „Spojovací a vstupní pavilon“ registrační číslo CZ.10.02.01/00/23_006/0000005. Zadavatel si vyhrazuje právo rozdělit veřejnou zakázku na jednotlivé části. Zakázka je v souladu s § 35 zákona o zadávání veřejných zakázek rozdělena na následující 3 části: 1) Část 1: Vybavení pro dílny automatizace 2) Část 2: Vybavení pro dílny elektro 3) Část 3: Mobiliář a vybavení AKTUÁLNĚ JE ZADÁVÁNA ČÁST 1 A 3. V rámci tohoto zadávacího řízení proto může účastník podat nabídku na část 1 anebo 3 zakázky, případně na obě tyto části. V rámci každé části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami této zadávací dokumentace. Celková předpokládaná hodnota všech částí zakázky činí 7.642.000,- Kč bez DPH.
Interne KennungV 00856
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39160000 Schulmöbel, 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Vybavení pro dílny automatizace
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 1 je obsažena v příloze č. 1 smlouvy pro část 1 – technická specifikace.
Interne KennungČást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39162100 Lehrmittel, 39100000 Möbel
LosLOT-0003
TitelČást 3: Mobiliář a vybavení
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 3 je obsažena v příloze č. 1 smlouvy pro část 3 – technická specifikace.
Interne KennungČást 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39160000 Schulmöbel