See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Računalna oprema i programi za poslovne informacijske sustave (grupe)
Beschreibung: Računalna oprema i programi za poslovne informacijske sustave, sukladno Specifikacijama i Troškovnicima za pojedine grupe nabave
Interne Kennung: P-26-2026-03-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stolna računala
Beschreibung: Stolna računala, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 1
Interne Kennung: P-26-2026-03-01-1
Los: LOT-0002
Titel: Prijenosna računala
Beschreibung: Prijenosna računala, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 2
Interne Kennung: P-26-2026-03-01-2
Los: LOT-0003
Titel: Monitori
Beschreibung: Monitori, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 3
Interne Kennung: P-26-2026-03-01-3
Los: LOT-0004
Titel: Prijenosna i tablet računala
Beschreibung: Prijenosna i tablet računala, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 4
Interne Kennung: P-26-2026-03-01-4
Los: LOT-0005
Titel: Stolna računala i monitori za posebne namjene
Beschreibung: Stolna računala i monitori za posebne namjene, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 5
Interne Kennung: P-26-2026-03-01-5
Los: LOT-0006
Titel: Prijenosne radne stanice
Beschreibung: Prijenosne radne stanice, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 6
Interne Kennung: P-26-2026-03-01-6
Los: LOT-0007
Titel: Printeri
Beschreibung: Printeri, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 7
Interne Kennung: P-26-2026-03-01-7
Los: LOT-0008
Titel: Pretplata (subscription) za Crowdstrike softversko rješenje za zaštitu krajnjih računala i poslužitelja s uključenim EDR, NGAV, Device Control, modulom Identity Threat Protection i podrškom proizvođača (support)
Beschreibung: Pretplata (subscription) za Crowdstrike softversko rješenje za zaštitu krajnjih računala i poslužitelja s uključenim EDR, NGAV, Device Control, modulom Identity Threat Protection i podrškom proizvođača (support), sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 8
Interne Kennung: P-26-2026-03-01-8
Los: LOT-0009
Titel: Modernizacija CICS sustava - Nabava firewall uređaja
Beschreibung: Modernizacija CICS sustava - Nabava firewall uređaja, sukladno Specifikaciji i Troškovniku za grupu 9
Interne Kennung: P-26-2026-03-01-9