See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie 50 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 50 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Rzeszowie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 9 kursów zawodowych: Zakład Karny w Rzeszowie, ul. Załęska 76, 35-322 Rzeszów Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych - 1, Zakład Karny w Dębicy ul. Sandomierska 41, 39-200 Dębica Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych - 2, Brukarz - 3 Zakład Karny w Jaśle, Warzyce 467, 38-200 Jasło Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych - 1, Brukarz – 2
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 7 kursów zawodowych: Zakład Karny w Przemyślu, ul. Rokitniańska 1, 37-700 Przemyśl. Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych - 2, Glazurnik-Posadzkarz (Płytkarz) - 1 Oddział Zewnętrzny w Medyce 37-732 Medyka 404B. Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych - 2, Glazurnik-Posadzkarz (Płytkarz) – 1, Hydraulik - 1
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część zamówienia III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 15 kursów zawodowych: Zakład Karny w Łupkowie, Łupków 45, 38-543 Komańcza. Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych – 1, Brukarz -3, Monter ociepleń budynków - 1 Oddział Zewnętrzny w Moszczańcu, Moszczaniec 14, 38-543 Komańcza. Rodzaj kursu: Brukarz – 1, Monter ociepleń budynków – 2, Glazurnik-Posadzkarz (Płytkarz) - 2 Zakład Karny w Uhercach Mineralnych, 38-623 Uherce Mineralne 153. Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych – 1, Brukarz – 1, Monter ociepleń budynków -2, Glazurnik-Posadzkarz (Płytkarz) - 1
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część zamówienia IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 13 kursów zawodowych: Zakład Karny w Rzeszowie, ul. Załęska 76, 35-322 Rzeszów, Rodzaj kursu: Magazynier z obsługą wózka widłowego + egzamin UDT – 4, Stolarz – 3, Pracownik utrzymania czystości – 1. Zakład Karny w Dębicy ul. Sandomierska 41, 39-200 Dębica. Rodzaj kursu: Fryzjer – 1, Oddział Zewnętrzny w Chmielowie ul. Zaciszna 4, 39-442 Chmielów. Rodzaj kursu: Operator urządzeń do prania , prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów – 1, Fryzjer – 1, Kosmetyczka z elementami wizażu i stylizacji paznokci – 1. Oddział Zewnętrzny w Medyce 37-732 Medyka 404B. Rodzaj kursu: Operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów -1.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część zamówienia V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 5 kursów zawodowych: Oddział Zewnętrzny w Chmielowie, ul. Zaciszna 4, 39-442 Chmielów. Rodzaj kursu: Ogrodnik -1. Zakład Karny w Jaśle, Warzyce 467, 38-200 Jasło. Rodzaj kursu: Ogrodnik -1. Oddział Zewnętrzny w Medyce, 37-732 Medyka 404B. Rodzaj kursu: Ogrodnik -1. Zakład Karny w Łupkowie, Łupków 45, 38-543 Komańcza. Rodzaj kursu: Ogrodnik -1. Oddział Zewnętrzny w Moszczańcu, Moszczaniec 14, 38-543 Komańcza. Rodzaj kursu: Ogrodnik -1.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część zamówienia VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 1 kursu zawodowego: Zakład Karny w Uhercach Mineralnych, 38-623 Uherce Mineralne 153. Rodzaj kursu: Metaloplastyka -1.
Interne Kennung: 6