2. Verfahren
Verfahren
Titel: OULUN SEURAKUNTAYHTYMÄN TILAUSKULJETUSTEN HANKINTA
Beschreibung: Oulun seurakuntayhtymä pyytää tarjousta tilauskuljetuksista ajalle 1.1.2027-31.12.2028 tarjouspyynnön mukaisesti.
Interne Kennung: D/322/02.06.00.01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Oulun seurakuntayhtymä pyytää tarjousta tilauskuljetuksille ajalle 1.1.2027-31.12.2028 tarjouspyynnön mukaisesti.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-054751-LOT-0001