2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naujo daugiafunkcinio šlavimo automobilio įsigijamas finansinio lizingo būdu (atviras konkursas)
Beschreibung: NAUJO DAUGIAFUNKCINIO ŠLAVIMO AUTOMOBILIO ĮSIGIJIMAS FINANSINIO LIZINGO BŪDU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144431 Saugkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0