2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inzamelen en verwerken van Bouw- en Sloopafval (BSA) en Grof Huishoudelijk Afval (GHA)
Beschreibung: De opdracht betreft het contracteren van een marktpartij(en) voor het inzamelen en verwerken van de afvalstromen bouw- en sloopafval (BSA) en grof huishoudelijk afval (GHA) en ten behoeve van de organisaties RD Maasland en gemeente Horst aan de Maas. De geraamde hoeveelheid afval bedraagt: - BSA: 1.050 ton/jaar - GHA: 1.900 ton/jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bouw- en Sloopafval (BSA)
Beschreibung: De opdracht betreft het contracteren van een marktpartij(en) voor het inzamelen en verwerken van de afvalstroom bouw- en sloopafval (BSA) ten behoeve van de organisaties RD Maasland en gemeente Horst aan de Maas. De geraamde hoeveelheid afval bedraagt: - BSA: 1.050 ton/jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties
Los: LOT-0002
Titel: Grof Huishoudelijk Afval (GHA)
Beschreibung: De opdracht betreft het contracteren van een marktpartij(en) voor het inzamelen en verwerken van de afvalstroom grof huishoudelijk afval (GHA) ten behoeve van de organisaties RD Maasland en gemeente Horst aan de Maas. De geraamde hoeveelheid afval bedraagt: - GHA: 1.900 ton/jaar
Interne Kennung: 2