See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QOZB26-3955 - Raamovereenkomst voor preventief onderhoud van branddetectiecentrales - Siemens - Bestek TD/115453
Beschreibung: QOZB26-3955 - Raamovereenkomst voor preventief onderhoud van branddetectiecentrales - Siemens - Bestek TD/115453
Interne Kennung: QOZB26-3955
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: QOZB26-3955 - 1
Interne Kennung: 1
566274-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: QOZB26-3955
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOZB26-3955 - 1
Interne identificatiecode: 1