2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI SERWISOWO-TECHNICZNE I GOSPODARCZE W OBIEKCIE AFRYKARIUM-OCEANARIUM NA TERENIE ZOO WROCŁAW SP. Z O.O.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług serwisowo-technicznych i gospodarczych w "AFRYKARIUM - OCEANARIUM" przy ul. Wróblewskiego 1 - 5 we Wrocławiu, wraz z terenami przyległymi do budynku, tj. budynku o powierzchni 17.431,06 m2, wraz z basenem położonym wzdłuż budynku o powierzchni 2.000,00 m2, strefą wejściową o powierzchni 817,76 m2 oraz podziemnymi zbiornikami zewnętrznymi wraz z instalacjami, posadowionymi na nieruchomości stanowiącej część działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 2/2, położonej we Wrocławiu przy ul. Wróblewskiego 1 - 5, wpisanej do księgi wieczystej pod numerem KW WR1K/00076199/4 prowadzonej przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu IV Wydział Ksiąg Wieczystych, zwanej dalej Obiektem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający zakres usług, obowiązki Wykonawcy oraz warunki ich realizacji (w tym: opis urządzeń znajdujących się w budynku) określają załączniki do SWZ: - Załącznik nr 1 pn."Tabela czynności serwisowo – technicznych i gospodarczych w obiekcie "AFRYKARIUM-OCEANARIUM", - Załącznik nr 2 pn. "Zestawienie powierzchni AFRYKARlUM – OCEANARIUM " według funkcji, - Załącznik nr 3 : Projekt umowy Zamawiający udostępni zainteresowanym przed złożeniem oferty w niniejszym postępowaniu zapoznanie się z obiektem i terenem, na którym jest posadowiony. Udział w wizji lokalnej należy zgłosić w terminie do 02 września 2026 r. drogą elektroniczną na adres: k.pawlowski@zoo.wroc.pl .
Interne Kennung: 12/PN/U/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 90910000 Reinigungsdienste, 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi serwisowe-techniczne i gospodarcze w obiekcie Afrykarium-Oceanarium na terenie ZOO Wrocław Sp. z o.o.
Beschreibung: usług serwisowo-technicznych i gospodarczych w "AFRYKARIUM - OCEANARIUM" przy ul. Wróblewskiego 1 - 5 we Wrocławiu, wraz z terenami przyległymi do budynku, tj. budynku o powierzchni 17.431,06 m2, wraz z basenem położonym wzdłuż budynku o powierzchni 2.000,00 m2, strefą wejściową o powierzchni 817,76 m2 oraz podziemnymi zbiornikami zewnętrznymi wraz z instalacjami, posadowionymi na nieruchomości stanowiącej część działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 2/2, położonej we Wrocławiu przy ul. Wróblewskiego 1 - 5, wpisanej do księgi wieczystej pod numerem KW WR1K/00076199/4 prowadzonej przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu IV Wydział Ksiąg Wieczystych, zwanej dalej Obiektem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający zakres usług, obowiązki Wykonawcy oraz warunki ich realizacji (w tym: opis urządzeń znajdujących się w budynku) określają załączniki do SWZ: - Załącznik nr 1 pn."Tabela czynności serwisowo – technicznych i gospodarczych w obiekcie "AFRYKARIUM-OCEANARIUM", - Załącznik nr 2 pn. "Zestawienie powierzchni AFRYKARlUM – OCEANARIUM " według funkcji, - Załącznik nr 3 : Projekt umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 90910000 Reinigungsdienste, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis