5663-2026 - Ergebnis
Belgien – Entfernung von verschmutztem Boden – Punctuele overheidsopdracht voor de uitvoering van bodemsaneringswerken in Desteldonk ten voordele van Defensie en BPO.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPunctuele overheidsopdracht voor de uitvoering van bodemsaneringswerken in Desteldonk ten voordele van Defensie en BPO.
BeschreibungPunctuele overheidsopdracht voor de uitvoering van bodemsaneringswerken in Desteldonk ten voordele van Defensie en BPO.
Interne Kennung25IA666
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90732200 Entfernung von verschmutztem Boden
5. Los
LosLOT-0001
Titel25IA666 - 1
BeschreibungPunctuele overheidsopdracht voor de uitvoering van bodemsaneringswerken in Desteldonk ten voordele van Defensie en BPO
Interne Kennung1