2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odnawialne Źródła Energii na terenie Gminy Ujazd”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Odnawialne Źródła Energii na terenie Gminy Ujazd”. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu instalacji w budynkach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach: Projekt FELD.02.28-IZ.00-0005/25 realizowany w ramach FELD.02.08 Działanie: Odnawialne źródła energii – ZIT Tomaszów Mazowiecki - Opoczno w ramach Priorytetu: Fundusze europejskie dla zielonego łódzkiego, Program: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie poniższe części: Część nr 1: Odnawialne źródła energii na budynkach prywatnych • 72 szt. instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii dla mieszkańców indywidualnych. Część nr 2: Odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej • 3 szt. instalacji fotowoltaicznych, • 8 szt. instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii, • 1 szt. instalacji kotła na pellet w budynku użyteczności publicznej. 3. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w: 1) dla części nr 1: w programie funkcjonalno- użytkowym, który stanowi załącznik nr 6a do SWZ; 2) dla części nr 2: w programie funkcjonalno- użytkowym i projektach technicznych, które stanowią załącznik nr 6b do SWZ;
Interne Kennung: BIF.271.1.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 44621220 Heizkessel für Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Odnawialne źródła energii na budynkach prywatnych
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje Część nr 1: Odnawialne źródła energii na budynkach prywatnych • 72 szt. instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii dla mieszkańców indywidualnych. 2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w: dla części nr 1: w programie funkcjonalno- użytkowym, który stanowi załącznik nr 6a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje Część nr 2: Odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej: • 3 szt. instalacji fotowoltaicznych, • 8 szt. instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii, • 1 szt. instalacji kotła na pellet w budynku użyteczności publicznej. 2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w: dla części nr 2: w programie funkcjonalno- użytkowym i projektach technicznych, które stanowią załącznik nr 6b do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2