See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 132 v kategorii 8 - PČ na pol. Hodonín - jarní obnova 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 132 v kategorii 8 - PČ na pol. Hodonín - jarní obnova 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1481
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 237 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.6
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 237 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.6
Interne Kennung: 099/2021/014/1483
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 238 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.7
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 238 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.7
Interne Kennung: 099/2021/014/1484
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 239 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.8
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 239 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.8
Interne Kennung: 099/2021/014/1485
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 240 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.9
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 240 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.9
Interne Kennung: 099/2021/014/1486
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 241 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.10
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 241 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.10
Interne Kennung: 099/2021/014/1487
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 242 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.11
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 242 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.11
Interne Kennung: 099/2021/014/1488
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 243 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.12
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 243 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.12
Interne Kennung: 099/2021/014/1489
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 244 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.13
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 244 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - prořezávky č.13
Interne Kennung: 099/2021/014/1490
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. xx v kategorii 2 - Pěstební činnost LS Bučovice, Pavlovsko
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. xx v kategorii 2 - Pěstební činnost LS Bučovice, Pavlovsko
Interne Kennung: 099/2021/014/1491