566336-2025 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Zagospodarowanie terenów zieleni Miasta Gdyni - 3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie terenów zieleni Miasta Gdyni - 3
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części i obejmuje: 1) zagospodarowanie terenu zieleni przy ul. Mireckiego, Grabowo, Stawnej i Al. Zwycięstwa przy przystanku Centrum Nauki Experyment – projekt BO 2022/OGM/0003. (załącznik 1a do SWZ) 2) zagospodarowanie terenu zieleni przy ul. Staffa, Gryfa Pomorskiego i Łowickiej/Wielkopolskiej – projekt BO 2022/OGM/0003, BO 2024/OGM/0024 i w Parku Ornassa (załącznik 1b do SWZ). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ „Opis Przedmiotu Zamówienia” (dalej jako „OPZ”) oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 10 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższymi zapisami: 4.1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolnie wybrane części przedmiotu zamówienia. 4.2. Zamawiający rozstrzyga postępowanie na rzecz najkorzystniejszej oferty złożonej na daną część postępowania. 5. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający nie przewiduje rozliczeń w walutach obcych. Rozliczenia między Wykonawcą, a Zamawiającym będą dokonywane w złotych polskich. 7. Podwykonawstwo: 7.1. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy, na warunkach określonych w Załączniku nr 10 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy); 7.2. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani; 7.3. Powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia; 7.4. Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zostały określone w Załączniku nr 10 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy). 8. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. 9. Zamawiający nie stawia wymogów w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 10. Wizja lokalna. Zamawiający nie przewiduje wymogu odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 11. W przypadku rozbieżności co do zakresu przedmiotu zamówienia, pomiędzy SWZ a Opisem Przedmiotu Zamówienia, zastosowanie mają w pierwszej kolejności zapisy OPZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungZagospodarowanie terenu zieleni przy ul. Mireckiego, Grabowo, Stawnej i Al. Zwycięstwa przy przystanku Centrum Nauki Experyment – projekt BO 2022/OGM/0003. (załącznik 1a do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher, 71355000 Vermessungsarbeiten
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungZagospodarowanie terenu zieleni przy ul. Staffa, Gryfa Pomorskiego i Łowickiej/Wielkopolskiej – projekt BO 2022/OGM/0003, BO 2024/OGM/0024 i w Parku Ornassa (załącznik 1b do SWZ)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 71355000 Vermessungsarbeiten