566337-2026 - Ergebnis
Ungarn – Reinigungsdienste – Takarítási, rovar- és rágcsálóirtási munkák
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Takarítási, rovar- és rágcsálóirtási munkák
Beschreibung: A HungaroControl Zrt. 1185 Budapest, XVIII. Igló u. 33-35. sz. alatti ANS I., ANS II. és ANS III. épületeinek napi, havi és időszakos, a radar- és navigációs állomásainak és konténereinek, valamint a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területén lévő konténerek ütemezés szerint történő takarítási feladatainak ellátása; továbbá a megadott létesítmények rovar- és rágcsálóirtási munkáinak elvégzése vállalkozási szerződés keretében.
Vorherige Bekanntmachung: 364362-2026
Interne Kennung: EKR000982292026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kbt. 81. §-a szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A HungaroControl Zrt. 1185 Budapest, Igló u. 33–35. Sz. alatti ANS I., ANS II. és ANS III. épületeinek napi, havi és időszakos, a radar- és navigációs állomásainak és konténereinek, valamint a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területén lévő konténerek ütemezés szerint történő takarítási feladatainak ellátása; továbbá a megadott létesítmények rovar- és rágcsálóirtási munkái az alábbiak szerint: a) átalánydíjas, rendszeresen ismétlődő takarítási és rovar- és rágcsálóirtási feladatok („rendszeres szolgáltatások”) és b) eseti megrendelés alapján végzett egyéb takarítási (eseti takarítás, eseti sürgős takarítás) és rovar- és rágcsálóirtási feladatainak ellátása („eseti szolgáltatások”). A b) pont szerinti eseti szolgáltatások megrendelésére a szerződés időtartama alatt összesen legfeljebb nettó 5.000.000,- Ft keretösszeg erejéig kerülhet sor. Ajánlatkérő a b) pontra vonatkozó Keretösszeg nettó értékének 70 %-ának lehívására vállal kötelezettséget. I. Takarítási feladatok A mennyiség meghatározása 1. A HungaroControl Zrt. székhelyén, három irodaépületben (ANS I-II-III. - összterület 25. 662 m²) rendszeres napi; havi; időszakos és eseti takarítási munkáinak ellátása és szennyfogószőnyegek bárbeadása és cseréje az ajánlattevő személyzetével, eszközeivel és anyagaival. Cím: Magyarország 1185 Budapest, Igló u. 33–35. HungaroControl Zrt. az alábbi munkarendet/műszak rendet, illetve takarítói létszám szükségletet írja elő: - I. műszak: 6:00-tól 14:00-ig, minimum 10 fő (1 fő függetlenített helyi csoportvezető és 7 takarító) - II. műszak: 14:00-tól 22:00-ig, minimum 4 fő (1 fő gépes takarító és 3 fő takarító) - III. műszak: 16:00-tól 22:00-ig, minimum 9 fő Területre dedikált területi vezető szükséges, az adminisztráció, megrendelések, elszámolások, kommunikáció miatt a megrendelővel hétvégén, illetve ünnepnapokon: 6:00-tól 18:00-ig, minimum 1 fő, aki(k) az ANS1, az ANS2 és az ANS3 épületekben működő 24 órás szolgálatok kapcsán felmerülő napi takarítási-, illetve az egyéb szükségessé váló takarítási feladatokat végzi(k) el. Az ANS1, ANS2 és ANS3 épületekben rendkívüli helyzetben további 2 fő takarító is szükségessé válhat. Az emeletek külső felületeinél, összekötő hidaknál az ablakfelületek tisztítása alpin technikával lehetséges, amely elvégzésére alkalmanként két hét áll rendelkezésre, ennek érdekében legalább 3 munkacsoport (munkacsoportonként min. 2 fő) egyidejű munkavégzése szükséges. Mennyiség: kb. 3.120 m2 2. A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területén lévő konténerek (összes alapterület: 80 m²) takarítása előre egyeztetett időpontban a HungaroControl Zrt. által biztosított közlekedéssel és felügyelet mellett, havonta egyszeri és eseti takarítási munkálatok ellátása az ajánlattevő személyzetével, eszközeivel és anyagaival. Cím: Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér (TAR 2, SMR 1, SMR 2, Bud-vor). 3. A HungaroControl Zrt. radarállomásain [várható max. alapterület: ~ 2 x 2.000 m2 (hasznos alapterület: ~ 2 x 800 m2), illetve a kerítésen belüli út- és térburkolat: ~ 2 x 5.000 m2)] évi 6 alkalommal és a navigációs állomásain (navigációs állomások összes alapterülete: ~667 m²) és konténerein (összes alapterület: 80 m2) előre egyeztetett időpontban évi 2 alkalommal a HungaroControl Zrt. által biztosított közlekedéssel és felügyelet mellett takarítási munkálatok és eseti takarítási feladatok ellátása az ajánlattevő személyzetével, eszközeivel és anyagaival. Cím: Bugac, Sajóhídvég, Győr, Monor, Tápiósáp, Békés, Ságvár, Ádánd, Pusztaszabolcs; Radarállomás: Püspökladány, Kőrishegy, részletesen ismertetve a műszaki tartalomban. Az ANS1, az ANS2 és az ANS3 épület napi, a navigációs állomások évi kétszeri, radarállomások évi hat alkalommal és a Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéri konténerek havi takarítási feladatainak elvégzésekor – mivel ezek történhetnek ugyanazon a napon – mindegyik helyszínen biztosítani kell a takarítási tevékenység elvégzéséhez szükséges létszámot. Ajánlatkérő által igényelt takarítóeszközöket a Műszaki leírás tartalmazza. II. Rovar-, és rágcsálóirtási feladatok Rovar és rágcsálóirtási feladatok ellátása félévente legalább 1 alkalommal, továbbá eseti jelleggel, teljes garanciával, a legszigorúbb környezetvédelmi követelményeknek, valamint a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően az alábbi létesítményekben: - a HungaroControl Zrt. székhelyén, három irodaépületben (ANS I-II-III. - összterület 25. 662 m²), - a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területén lévő 4 db konténer (összes alapterület: 80 m²), - a HungaroControl Zrt. radarállomásain [várható max. alapterület: ~ 2 x 2.000 m2 (hasznos alapterület: ~ 2 x 800 m2) és navigációs állomásain (navigációs állomások összes alapterülete: ~667 m²) és konténerein (összes alapterület: 80 m2) a következő helyszíneken: Bugac, Sajóhídvég, Győr, Monor, Tápiósáp, Békés, Ságvár, Ádánd, Pusztaszabolcs; Radarállomás: Püspökladány, Kőrishegy. A mennyiségek, így kifejezetten a szolgáltatással érintett területadatok megegyeznek az 1. pontban meghatározottakkal. Az Ajánlatkérő fenntartja magának a jogot arra, hogy a fent és a műszaki leírásban megadott m² értéktől változatlan ár és fizetési feltételek mellett +10 %-kal eltérjen mind a takarítási és mind a rovar- és rágcsálóirtási szolgáltatások esetében. A műszaki leírásban részletesen meghatározott higiéniai szerek, töltőanyagok, a feladat ellátásához szükséges tisztítószerek biztosítása nyertes ajánlattevő feladata, amelyekért külön díj nem számítható fel, azok a vállalkozói díj részét képezik. A beszerzés tárgyára vonatkozó részletes adatok, feladatok, elvárások továbbá a higiéniás, a környezetvédelmi és a takarítási rendre vonatkozó elvárások a Műszaki leírásban kerülnek meghatározásra. HungaroControl Zrt. létszámadata (ANS I. - III.): ~ 750 fő. A keretösszeg terhére elvégzendő eseti szolgáltatások pontos köre a műszaki leírásban került meghatározásra. A részletes feladatleírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000982292026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung