2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-238/2026 Dostawa serwerów wirtualizacyjnych w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów wirtualizacyjnych w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 48820000-2 Serwery. 5. Realizacja przedmiotu zamówienia Umowy z zakresu podstawowego nastąpi do 2 miesięcy od wysłania Zamówienia. Realizacja przedmiotu zamówienia Umowy z zakresu opcji będzie następować sukcesywnie przez okres do 3 miesięcy, licząc od dnia podpisania Umowy przez Strony, zgodnie ze szczegółowym zapotrzebowaniem Zamawiającego, określanym każdorazowo w Zamówieniu. Złożenie zamówienia/zamówień (z zakresu podstawowego i z zakresu opcji) nastąpi do 2 tygodni liczonych od dnia podpisania Umowy. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 16/12/2026 (nie dłużej niż 90 dni).
Interne Kennung: SZP/243-238/2026 Dostawa serwerów wirtualizacyjnych w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: SZP/243-238/2026 Dostawa serwerów wirtualizacyjnych w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów wirtualizacyjnych w ramach potrzeb Politechniki Wrocławskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 48820000-2 Serwery. 5. Realizacja przedmiotu zamówienia Umowy z zakresu podstawowego nastąpi do 2 miesięcy od wysłania Zamówienia. Realizacja przedmiotu zamówienia Umowy z zakresu opcji będzie następować sukcesywnie przez okres do 3 miesięcy, licząc od dnia podpisania Umowy przez Strony, zgodnie ze szczegółowym zapotrzebowaniem Zamawiającego, określanym każdorazowo w Zamówieniu. Złożenie zamówienia/zamówień (z zakresu podstawowego i z zakresu opcji) nastąpi do 2 tygodni liczonych od dnia podpisania Umowy. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LotA_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. 1. W ramach niniejszego postępowania Zamawiającemu przysługuje prawo opcji polegające na możliwości zlecenia w ramach dodatkowych zamówień, będących zwiększeniem podstawowego i obowiązkowego zakresu przedmiotu zamówienia, wg zakresu wskazanego, jako maksymalnego odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ oraz cen wskazanych w Kalkulacji (Załącznik nr 6 do SWZ), opisanego jako Konfiguracja opcjonalna. 2. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji - złożenie odpowiedniego zamówienia opcjonalnego. 3. Szczegóły dotyczące prawa opcji znajdują się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz w OPZ.