566347-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Architekturbüros – Wykonanie dokumentacji projektowej dla dróg powiatowych powiatu krasnostawskiego z podziałem na 4 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla dróg powiatowych powiatu krasnostawskiego z podziałem na 4 części.
Beschreibung: Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na cztery części. Część A. Opracowanie dokumentacji projektowej pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 3102L Markiewiczów – Koszarsko – Gany w m. Markiewiczów o długości 0,820 km" Część B. Opracowanie dokumentacji projektowej pn. "Przebudowa drogi nr 3130L Zagroda – Niedziałowice – Rejowiec o długości 3,653 km" Część C. Opracowanie dokumentacji projektowej pn. "Rozbudowa drogi powiatowej nr 3105L Olchowiec – Czysta Dębina – Gorzków o długości 5,170 km" Część D. Opracowanie dokumentacji projektowej pn. "Rozbudowa drogi powiatowej nr 2127L Siedliska – Marysin – Izdebno o długości 5,090 km"
Vorherige Bekanntmachung: 389844-2025
Interne Kennung: SPZP.3610.13.2025.AW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część B. Opracowanie dokumentacji projektowej pn. "Przebudowa drogi nr 3130L Zagroda – Niedziałowice – Rejowiec o długości 3,653 km"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej Nr 3130L na odcinku od km 0+016 do km 3+669 o dł. 3,653 km tj. od granicy pasa drogowego DW84 do granicy powiatu. Planowany odcinek drogi położny jest w całości na terenie gminy Siennica Różana. Droga klasy „L”. Szerokość istniejącej nawierzchni bitumicznej wynosi od 5,0 m do 5,5 m. Wzdłuż planowanego odcinka jezdni znajdują się obustronne pobocza gruntowe o szerokości do 1,0 m. W obszarze przedmiotowego odcinka drogi zlokalizowane są urządzenia obce: napowietrzna linia elektroenergetyczna, przyłącza gazowe, przyłącza telekomunikacyjne, linia światłowodowa oraz przyłącza wodociągowe. Zakłada się wzmocnienie konstrukcji jezdni, wykonanie zjazdów, renowację systemu odwodnieniowego oraz remont istniejących przepustów. Wykonanie wymiany oznakowania pionowego na nowe i wymianę urządzeń BRD.
Interne Kennung: Część B
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla dróg powiatowych powiatu krasnostawskiego z podziałem na 4 części. Część C. Opracowanie dokumentacji projektowej pn. "Rozbudowa drogi powiatowej nr 3105L Olchowiec – Czysta Dębina – Gorzków o długości 5,170 km"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi powiatowej 3105L Olchowiec – Czysta Dębina – Gorzków od km 0+050 do km 5+220 o dł. 5,170 km tj. od granicy pasa drogowego DW842 do km 5+220. Planowany odcinek drogi położny jest w całości na terenie gminy Gorzków. Droga klasy „L”. Szerokość istniejącej nawierzchni bitumicznej wynosi od 5,0 m do 5,5 m. Równolegle do planowanego odcinka jezdni znajdują się obustronne pobocza gruntowe o szerokości do 1,0 m. Zakłada się wykonanie jezdni o szerokości 6,0 m oraz poboczy z kruszywa (nie przewiduje się budowy ciągów pieszych – chodników ani ścieżki rowerowej), wykonanie odwodnienia powierzchniowego, wzmocnienie konstrukcji nawierzchni, wykonanie zjazdów zwykłych o nawierzchni twardej na terenie zabudowy, poza terenem zabudowy o nawierzchni mieszanej tj. nawierzchni twardej na szerokości pobocza i o nawierzchni z kruszywa do granicy pasa drogowego. Zakłada się wymianę oznakowania pionowego na nowe i urządzeń BRD oraz wykonanie oznakowania poziomego w technologii oznakowania grubowarstwowego. Zakłada się wykonanie /odtworzenie /konserwacje rowów przydrożnych oraz remont istniejących przepustów drogowych, wycinkę drzew i zakrzaczeń kolidujących z rozbudową przedmiotowego odcinka drogi. Wzdłuż omawianego odcinka drogi zlokalizowana jest napowietrzna i doziemna linia elektroenergetyczna, linia teletechniczna, sieć wodociągowa, linia światłowodowa. W obszarze objętym zamówieniem występuje konieczność wykonania podziału działek. Orientacyjna ilość działek do podziału określona przez Zamawiającego na podstawie przebiegu drogi oraz programu GEOPORTAL wynosi ok. 300 sztuk. Ilość faktycznie podzielonych działek przez Wykonawcę w celu realizacji przedmiotu umowy może ulec zmianie po opracowaniu mapy do celów projektowych i projektu zagospodarowania terenu. WAŻNE: Informacja o ilości działek ma charakter pomocniczy w określeniu wyceny prac projektowych. Ilość faktycznie podzielonych działek przez Wykonawcę w celu realizacji przedmiotu umowy może ulec zmianie po opracowaniu mapy do celów projektowych i projektu zagospodarowania terenu.
Interne Kennung: Część C