See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych sprężonych i powietrza syntetycznego wraz z transportem i dzierżawą.
Beschreibung: Dostawa gazów medycznych sprężonych i powietrza syntetycznego wraz z transportem i dzierżawą-OPZ zawarty w SWZ.
Interne Kennung: DL-271-23/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa tlenu medycznego, dwutlenku węgla, podtlenku azotu, argonu medycznego, dzierżawa zbiorników, butli.
Beschreibung: Dostawa tlenu medycznego, dwutlenku węgla, podtlenku azotu, argonu medycznego, dzierżawa zbiorników, butli- OPZ zawarty w SWZ.
Interne Kennung: DL-271-23/25-Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa tlenu medycznego, mieszanki gazów, ustników, dzierżawa butli, wózka, zaworu.
Beschreibung: Dostawa tlenu medycznego, mieszanki gazów, ustników, dzierżawa butli, wózka, zaworu- OPZ zawarty w SWZ.
Interne Kennung: DL-271-23/25-Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa powietrza syntetycznego w butlach, dzierżawa butli.
Beschreibung: Dostawa powietrza syntetycznego w butlach, dzierżawa butli- OPZ zawarty w SWZ.
Interne Kennung: DL-271-23/25-Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa ciekłego azotu medycznego,dzierżawa zbiornika.
Beschreibung: Dostawa ciekłego azotu medycznego,dzierżawa zbiornika- OPZ zawarty w SWZ.
Interne Kennung: DL-271-23/25-Pakiet 4