566368-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Elektrizität – OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM ZA POTREBE GRADA NOVIGRADA - CITTANOVA, PRORAČUNSKE KORISNIKE I GRADSKA PODUZEĆA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM ZA POTREBE GRADA NOVIGRADA - CITTANOVA, PRORAČUNSKE KORISNIKE I GRADSKA PODUZEĆA
Beschreibung: Opskrba električnom energijom za potrebe Grada Novigrada - Cittanova i povezanih naručitelja Centra za manifestacije i kulturu Novigrad - Cittanova, Gradske knjižnice Novigrad - Cittanova, Muzeja - Museo Lapidarium, Dječjeg vrtića Tičići, Neapolis d.o.o. i Neapolis sport d.o.o.
Interne Kennung: 01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000