2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi udostępnienia, konfiguracji i uruchomienia routerów i firewalli oraz systemu do zarządzania firewallami dla IMGW-PIB z podziałem na 2 części
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Część nr 1 zamówienia – przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wdrożenia i migracji routerów dla IMGW-PIB i obejmuje: - usługi: udostępnienia, konfiguracji i uruchomienia, 4 sztuk routerów w lokalizacjach Zamawiającego (Warszawie, Krakowie i Gdyni) i wdrożenia funkcjonowania udostępnionych routerów; - vouchery na szkolenia; - zapewnienie dla udostępnionych routerów wsparcia serwisowego, w okresie 48 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru usług. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 zamówienia (Zadanie nr 1), zwanym dalej OPZ dla części nr 1 zamówienia. 2) Część nr 2 zamówienia – przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wdrożenia i migracji firewalli dla IMGW-PIB i obejmuje: - usługi: udostępnienia, konfiguracji i uruchomienia 4 sztuk urządzeń firewall w lokalizacjach Zamawiającego (Warszawie, Krakowie i Gdyni), - udostępnienia, skonfigurowania i uruchomienia systemu służącego do zarządzania urządzeniami firewall i ich monitorowania, wdrożenia funkcjonowania udostępnionych urządzeń firewall; - vouchery na szkolenia; - zapewnienie dla udostępnionych urządzeń firewall wsparcia serwisowego, w okresie 48 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru usług. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 zamówienia (Zadanie nr 2), zwanym dalej OPZ dla części nr 2 zamówienia.
Interne Kennung: WZP.270.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 32413100 Router für Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług wdrożenia i migracji routerów dla IMGW-PIB
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wdrożenia i migracji routerów dla IMGW-PIB i obejmuje: - usługi: udostępnienia, konfiguracji i uruchomienia, 4 sztuk routerów w lokalizacjach Zamawiającego (Warszawie, Krakowie i Gdyni) i wdrożenia funkcjonowania udostępnionych routerów; - vouchery na szkolenia; - zapewnienie dla udostępnionych routerów wsparcia serwisowego, w okresie 48 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru usług. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – OPZ dla części nr 1 zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 32413100 Router für Netzwerke
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług wdrożenia i migracji firewalli dla IMGW-PIB.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wdrożenia i migracji urządzeń firewall dla IMGW-PIB i obejmuje: - usługi: udostępnienia, konfiguracji i uruchomienia 4 sztuk urządzeń firewall w lokalizacjach Zamawiającego (Warszawie, Krakowie i Gdyni), - udostępnienia, skonfigurowania i uruchomienia systemu służącego do zarządzania urządzeniami firewall i ich monitorowania, wdrożenia funkcjonowania udostępnionych urządzeń firewall; - vouchery na szkolenia; - zapewnienie dla udostępnionych firewalli wsparcia serwisowego, w okresie 48 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru usług. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – OPZ dla części nr 2 zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 2 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 32420000 Netzausrüstung