56639-2026 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Ausstattung – Dostawa wyrobów ortopedycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów ortopedycznych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów ortopedycznych do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie, z podziałem na 5 pakietów: Pakiety 1- 5- wymagane jest użyczenie do zabiegu instrumentarium do zakładania płyt blokowanych. Użyczenie na zabieg depozytu płyt i wkrętów blokowanych w typowych rozmiarach i ilościach uzgodnionych między stronami.
Vorherige Bekanntmachung: 740829-2025
Interne Kennung: ZP/230-34/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów ortopedycznych do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie, z podziałem na 5 pakietów
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów do operacji kręgosłupa do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie z podziałem na 5 pakietów
Interne Kennung: Pakiet nr 5