2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ketenregie bij Ketendoorbraakproject “Vraagcreatie cirulair plastic”
Beschreibung: Het ketendoorbraakproject ”Vraagcreatie Circulair Plastic” richt zich op het opbouwen van vraag en aanbod van kwalitatief hoogwaardig gerecycled, circulair en hernieuwbaar (biobased) plastic. Het doel van het project is het realiseren van een groeipad in de markt, in de aanloop naar de Europese Verpakkingsverordening en andere productregelgevingen en is gericht op capaciteitsopbouw en innovatie in de keten. De aanleiding voor dit project is mede voortgekomen met betrokkenheid van de Dutch Sustainable Growth Coalition. Het initiatief wordt gedragen door een consortium van 10 bedrijven, waaronder Albert Heijn, Coca-Cola, FrieslandCampina, Nestlé en Unilever. Bedrijven uit de waardeketen, zoals inzamelaars, sorteerders, convertors en producentenverantwoordelijk- heidsorganisaties, worden vanaf de start betrokken om de beschikbaarheid van circulair plastic mede te organiseren. De aanbesteding voor een onafhankelijk ketenregieteam wordt begin september gepubliceerd. -
Interne Kennung: IUC202508029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het ketendoorbraakproject ”Vraagcreatie Circulair Plastic” richt zich op het opbouwen van vraag en aanbod van kwalitatief hoogwaardig gerecycled, circulair en hernieuwbaar (biobased) plastic. Het doel van het project is het realiseren van een groeipad in de markt, in de aanloop naar de Europese Verpakkingsverordening en andere productregelgevingen en is gericht op capaciteitsopbouw en innovatie in de keten. De aanleiding voor dit project is mede voortgekomen met betrokkenheid de Dutch Sustainable Growth Coalition. Het initiatief wordt gedragen door een consortium van 10 bedrijven, waaronder Albert Heijn, Coca-Cola, FrieslandCampina, Nestlé en Unilever. Bedrijven uit de waardeketen, zoals inzamelaars, sorteerders, convertors en producentenverantwoordelijk-heidsorganisaties, worden vanaf de start betrokken om de beschikbaarheid van circulair plastic mede te organiseren. De aanbesteding voor een onafhankelijk ketenregieteam wordt begin september gepubliceerd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90713000 Beratung in Umweltfragen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ketenregie bij Ketendoorbraakproject “Vraagcreatie Circulair Plastic”
Beschreibung: Het ketendoorbraakproject ”Vraagcreatie Circulair Plastic” richt zich op het opbouwen van vraag en aanbod van kwalitatief hoogwaardig gerecycled, circulair en hernieuwbaar (biobased) plastic. Het doel van het project is het realiseren van een groeipad in de markt, in de aanloop naar de Europese Verpakkingsverordening en andere productregelgevingen en is gericht op capaciteitsopbouw en innovatie in de keten. De aanleiding voor dit project is mede voortgekomen met betrokkenheid van de Plastic Tafel en de Dutch Sustainable Growth Coalition. Het initiatief wordt gedragen door een consortium van 10 bedrijven, waaronder Albert Heijn, Coca-Cola, FrieslandCampina, Nestlé en Unilever. Bedrijven uit de waardeketen, zoals inzamelaars, sorteerders, convertors en producentenverantwoordelijkheidsorganisaties, worden vanaf de start betrokken om de beschikbaarheid van circulair plastic mede te organiseren. De aanbesteding voor een onafhankelijk ketenregieteam wordt begin september gepubliceerd. -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: IUC202508029
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90713000 Adviesdiensten inzake milieuproblematiek
Aanvullende classificatie (cpv): 19520000 Producten van plastic
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt