2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tender Groenonderhoud Airside
Beschreibung: Het doel van deze raamovereenkomst is het beheer van een complexe, safety-critical groeninfrastructuur in alle airside zones van BAC, gecombineerd met strategische advisering. Daarbij wordt gestreefd naar een veilig, duurzaam en onderhoudsefficiënt groenbeheer, met een robuutste grasmat die met een minimale onderhoudsinput maximaal presteert, voldoet aan de vereisten van luchthavenveiligheid en wildlife management, en bijdraagt aan een biodivers en ecologisch verantwoord terreinbeheer.
Interne Kennung: BAC/2026/063
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BAC/2026/063 - 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties zijn verplicht.