2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Molenlanden - Levering van warme drankautomaten en kantine benodigdheden
Beschreibung: Er worden 13 koffiemachines ingekocht middels een leaseconstructie. De huidige contracten lopen niet allemaal tegelijk af, dus de machines zullen gefaseerd worden aangekocht. In het leasebedrag van de machines zit huur en het onderhoud aan de machines. 5 koffiemachines zijn bonen machines en 8 machines worden instant koffie. De ingredienten worden ook afgenomen bij de leverancier die de koffiemachines levert. Hierbij valt te denken aan koffiebonen, instant koffie suiker, melk, roerstaafjes, zoetjes, thee etc. -
Interne Kennung: IBMN-2025-MOL-VG-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1