566435-2026 - Ergebnis
Polen – Personenkraftwagen – Zakup pojazdów samochodowych nieoznakowanych o podwyższonych parametrach oraz Furgonów 5-cio osobowych typu Brygadówka - umowa ramowa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup pojazdów samochodowych nieoznakowanych o podwyższonych parametrach oraz Furgonów 5-cio osobowych typu Brygadówka - umowa ramowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą policyjnych pojazdów samochodowych nieoznakowanych na potrzeby garnizonu śląskiego w ramach umowy ramowej z podziałem na trzy zadania. Zamawiający zawrze umowę ramową na każde zadanie odrębnie maksymalnie z sześcioma (6) Wykonawcami, których oferty spełniają wszystkie wymagania SWZ oraz ustawy Pzp oraz otrzymają najwyższą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w sekcji XX SWZ. W przypadku, gdy zostanie złożonych mniej ofert nie podlegających odrzuceniu, Zamawiający zawrze umowę ramową ze wszystkimi Wykonawcami na dane zadanie, którzy spełniają wszystkie wymagania SWZ oraz ustawy Pzp. Jeżeli wpłynie jedna oferta niepodlegająca odrzuceniu Zamawiający zawrze umowę ramową z jednym wykonawcą. Zamawiający informuje, że zamówień cząstkowych (wykonawczych) po zawarciu umowy ramowej będzie udzielał sukcesywnie w miarę potrzeb oraz pozyskanych środków finansowych na realizację, zgodnie z warunkami zamówienia określonymi w umowie ramowej, bez przeprowadzenia procedury konkurencyjnej na podstawie art. 314 ust. 1 pkt 1 Pzp w formie kaskadowego udzielania zamówień na podstawie cen jednostkowych zaoferowanych w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej opisanych w punkcie 3.1-3.4 sekcji IV SWZ, z zastrzeżeniem § 7 oraz § 9 ust. 3 projektowanych postanowień umowy. Zamawiający po wyborze ofert wykonawców, z którymi zostanie zawarta umowa ramowa sporządzi ranking według kolejności uzyskanych punktów w kryterium oceny ofert począwszy od najwyżej ocenionego. W momencie pojawienia się potrzeby udzielenia zamówienia cząstkowego (wykonawczego), zamawiający zwróci się do wykonawcy, którego oferta uznana była za najkorzystniejszą w chwili zawierania umowy ramowej tj. najwyżej ocenioną zgodnie z kryteriami oceny ofert sekcji XX SWZ i według rankingu o informację czy ma możliwość realizacji tego zamówienia w pełnym zakresie. W sytuacji gdy wykonawca poinformuje Zamawiającego, że ma możliwość realizacji zamówienia cząstkowego w pełnym zakresie, Zamawiający podpisze z tym wykonawcą umowę wykonawczą, a wartość będzie wynikać z przeliczenia ceny jednostkowej zaoferowanej w postępowaniu na zawarcie umowy ramowej przez ilość pojazdów; W sytuacji gdy wykonawca (pierwszy w rankingu) poinformuje Zamawiającego, że nie ma możliwości realizacji zamówienia cząstkowego w pełnym zakresie, tylko w części np. z pięciu pojazdów może zrealizować tyko dwa, wówczas Zamawiający wystąpi z zapytaniem do następnego (drugiego) wykonawcy w rankingu z zapytaniem o możliwość realizacji zamówienia na brakujące pojazdy. W przypadku odpowiedzi pozytywnej Zamawiający podpisze z tym wykonawcami (pierwszym i drugim w rankingu) dwie umowy wykonawcze. W przypadku uzyskania informacji od drugiego wykonawcy że nie ma możliwości realizacji zamówienia cząstkowego w pełnym zakresie, tylko w części Zamawiający wystąpi z zapytaniem do kolejnego (trzeciego) wykonawcy w rankingu z zapytaniem o możliwość realizacji zamówienia na brakujące pojazdy i w przypadku odpowiedzi pozytywnej Zamawiający podpisze trzy umowy wykonawcze. W przypadku uzyskania informacji od drugiego wykonawcy że nie ma możliwości realizacji zamówienia cząstkowego, Zamawiający wystąpi z zapytaniem do kolejnego (trzeciego) wykonawcy w rankingu z zapytaniem o możliwość realizacji zamówienia. W sytuacji gdy wykonawca (pierwszy w rankingu) poinformuje Zamawiającego, że nie ma możliwości realizacji zamówienia cząstkowego, Zamawiający wystąpi z zapytaniem do następnego (drugiego) wykonawcy w rankingu z zapytaniem o możliwość realizacji zamówienia. Każda waloryzacja cen jednostkowych w trakcie obowiązywania umowy ramowej powoduje konieczność ponownego ustalenia rankingu (kolejności) wykonawców według którego będą zlecane zamówienia cząstkowe licząc od dnia zawarcia aneksu z danym wykonawcą. Ranking sporządza Zamawiający na podstawie kryterium oceny ofert sekcja XX SWZ. W wyniku ponownego przeliczenia punktów może nastąpić zmiana na pozycji pierwszej rankingu wykonawców, z którym w pierwszej kolejności będą realizowane zamówienia cząstkowe (wykonawcze). Przy zmianie wykonawcy na pozycji w rankingu mają zastosowanie zasady określone w ust. 3.2 do 3.2.3 sekcji IV SWZ. Zamawiający będzie udzielał zamówień cząstkowych (wykonawczych) kaskadowo z kolejnymi wykonawcami według sporządzonego rankingu na podstawie ofert wykonawców najwyżej ocenionych, z którymi zostanie zawarta umowa ramowa lub na podstawie rankingu sporządzonego w związku z zawarciem aneksu do umowy ramowej na waloryzację ceny jednostkowej lub na podstawie rankingu sporządzonego w związku ze zmianą asortymentu w sytuacji opisanej w ust. 14 sekcji IV SWZ. Na etapie realizacji zamówień wykonawczych w oparciu o umowę ramową zaoferowane ceny jednostkowe asortymentu przez Wykonawcę w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej pozostają bez zmian, z zastrzeżeniem § 7 projektowanych postanowień umowy. Zamawiający wyraża zgodę na zmianę dostarczonego pojazdu na inny niż ten, który został zaoferowany w formularzu ofertowym w przypadkach wykazania przez Wykonawcę, iż zaoferowany pojazd został wycofany ze sprzedaży lub zaprzestano jego produkcji lub brak jest dostępu do niego na rynku polskim (potwierdzone przez producenta lub przedstawiciela handlowego na rynek polski). Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania i dostarczenia innego pojazdu/ów pod warunkiem, iż jego/ich parametry techniczne spełniają warunki zamówienia wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, a cena jest tożsama z ceną zaoferowaną w formularzu ofertowym w okresie do 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. Po upływie tego okresu ma zastosowanie waloryzacja cen jednostkowych zgodnie z § 7 projektowanych postanowień umowy. Parametry techniczne asortymentu opisane w załącznikach nr 3.1-3.3 do SWZ stanowią minimalne wymagania Zamawiającego. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty.
Vorherige Bekanntmachung302148-2026
Interne KennungZP-2380-93/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej pod adresem: https://slaska-policja.eb2b.com.pl. Podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski. Dokument sporządzony w języku obcym wraz z tłumaczeniem na język polski stanowią komplet. Zamawiający nie wyraża zgody, w przypadkach, o których mowa w art. 20 ust. 3 ustawy (§ 5 rozporządzenia w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie Dz.U. z 2020 poz. 2452). Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem https://slaska-policja.eb2b.com.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Załączniki”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem https://slaska-policja.eb2b.com.pl. do konkretnego Wykonawcy. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30.12.2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. 2020r. poz. 2452), określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na https://slaska-policja.eb2b.com.pl. tj.:a) Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;b) Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych – MS Windows 7, Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje; c) Zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0;d) Włączona obsługa JavaScript;e) Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.f) Dopuszczalny format przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 50 MB w formatach: .pdf;g) Plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, jest w Systemie zaszyfrowany. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu składania ofert;h) Oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi przypiętą do dokumentu elektronicznego datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss), znajdującą się po lewej stronie dokumentu w kolumnie „Data przesłania”. Poniżej została określona instrukcja korzystania z Platformy, tj.: a) zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu. Po wprowadzeniu danych użytkownika tj. adresu e-mail oraz hasła zgłoszenie jest automatycznie akceptowane przez system;b) w zakładce „Postępowania”, „Lista postępowań otwartych” należy wybrać niniejsze postępowanie oraz korzystając z polecenia „zgłoś się do udziału w postępowaniu” przejść do Formularza rejestracyjnego – w przypadku, gdy Wykonawca nie posiada konta na Platformie lub panelu logowania użytkownika do Systemu;c) po wypełnieniu Formularza rejestracyjnego Wykonawca otrzyma e-maila informującego, że może dokonać pierwszego logowania do Platformy. Formaty plików wykorzystywanych przez Wykonawców powinny być zgodne z Obwieszczeniem Prezesa Rady Ministrów z 09.11.2017r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych. Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls .jpg (.j RODO. KLAUZULA INFORMACYJNA KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W KATOWICACH dla uczestników postępowań o udzielenie zamówień publicznych, Wykonawców oraz innych osób których dane osobowe pozyskano w związku z ubieganiem się o udzielenie zamówienia bądź w związku z realizacją zamówienia przez Wykonawcę. Klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://slaska.bip.policja.gov.pl/ KWK/rodo/wydzial-zamowien-publicznych/44266,Wydzial-Zamowien-Publicznych.html. Pouczenie wynikające z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 –Zakup wraz z dostawą policyjnych pojazdów nieoznakowanych hatchback/sedan o podwyższonych parametrach.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą policyjnych pojazdów nieoznakowanych hatchback/sedan o podwyższonych parametrach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.1 do SWZ Parametry techniczne asortymentu opisane w załączniku nr 3.1 do SWZ stanowią minimalne wymagania Zamawiającego. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga aby oferowany pojazd był fabrycznie nowy, gatunku I-go, nieużywany, nierejestrowany, wyprodukowany nie wcześniej niż w roku poprzedzającym umowę wykonawczą, wolny od wad fabrycznych i prawnych, maksymalny przebieg samochodu nie większy niż 30 km, dopuszczony do obrotu, spełniał normy jakościowe i użytkowe wymagane przepisami oraz wskazane przez Zamawiającego w załączniku nr 3.1 do SWZ. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę marki, modelu, wersji, symbolu lub innych dodatkowych danych umożliwiających jednoznaczną identyfikację oferowanego pojazdu w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy). Brak wpisania danych w miejscach wykropkowanych w formularzu ofertowym skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp – jako niezgodnej z warunkami zamówienia, jeżeli z żadnego dokumentu składanego wraz z ofertą w terminie składania ofert nie będzie można ich określić. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu na okres minimum 24 miesięcy bez limitu kilometrów, oraz minimum 36 miesięcy gwarancji na powłokę lakierniczą, gwarancja na perforację elementów nadwozia, gwarancja na całość zabudowy i wyposażenia pojazdu. Gwarancja liczona będzie od dnia protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia przez zamawiającego. Zamawiający wymaga, aby przeglądy okresowe oraz naprawy w ramach zaoferowanej gwarancji realizowane były w autoryzowanych stacjach obsługi. Zamawiający żąda wskazania w formularzu ofertowym autoryzowanych stacji obsługi dla oferowanej marki pojazdu w formularzu ofertowym (minimum dwie na terenie województwa śląskiego).Zamawiający żąda, aby dostarczane pojazdy miały wykonane przez Wykonawcę i na jego koszt przeglądy zerowe, co musi być potwierdzone w dokumentacji każdego z pojazdów. Zamawiający żąda aby dostarczane pojazdy posiadały ilość paliwa powyżej rezerwy (nie może świecić się kontrolka rezerwy paliwa). W przypadku dostarczenia przedmiotu zamówienia z paliwem na poziomie rezerwy lub poniżej, wykonawca uzupełnia wymaganą ilość paliwa w miejscu odbioru, na własny koszt. Zamawiający wymaga, aby w okresie udzielonej gwarancji wszystkie koszty związane z obsługą gwarancyjną w tym transport, ponosił Wykonawca. Wartość umowy będzie opiewać na kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia podaną w ogłoszeniu o zamówieniu, a rozliczenie za zrealizowane dostawy będzie następować sukcesywnie na podstawie odrębnie zawieranych umów wykonawczych w oparciu o ceny jednostkowe wskazane w formularzu ofertowym - załącznik nr 1 do SWZ, z zastrzeżeniem § 7 projektowanych postanowień umowy. Jednocześnie Zamawiający informuje, że w przypadku gdy na umowie pozostanie kwota, która nie będzie stanowić pełnej ceny jednostkowej pojazdu to Zamawiający może zwiększyć wartość umowy do wyrównania ceny jednostkowej pojazdu umożliwiającą jego zakup. Zaoferowana cena jednostkowa brutto pojazdu oraz parametry techniczne wpisane do załącznika nr 1 do SWZ - formularza ofertowego, zgodnie dyspozycją sekcji XX SWZ, posłuży Zamawiającemu do wyboru maksymalnie sześciu najwyżej ocenionych ofert.
Interne KennungZP-2380-93/2026 zadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Zakup wraz z dostawą policyjnych pojazdów nieoznakowanych Combi o podwyższonych parametrach.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą policyjnych pojazdów nieoznakowanych Combi o podwyższonych parametrach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.2 do SWZ. Parametry techniczne asortymentu opisane w załączniku nr 3.2 do SWZ stanowią minimalne wymagania Zamawiającego. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga aby oferowany pojazd był fabrycznie nowy, gatunku I-go, nieużywany, nierejestrowany, wyprodukowany nie wcześniej niż w roku poprzedzającym umowę wykonawczą, wolny od wad fabrycznych i prawnych, maksymalny przebieg samochodu nie większy niż 30 km, dopuszczony do obrotu, spełniał normy jakościowe i użytkowe wymagane przepisami oraz wskazane przez Zamawiającego w załączniku nr 3.2 do SWZ. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę marki, modelu, wersji, symbolu lub innych dodatkowych danych umożliwiających jednoznaczną identyfikację oferowanego pojazdu w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy). Brak wpisania danych w miejscach wykropkowanych w formularzu ofertowym skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp – jako niezgodnej z warunkami zamówienia, jeżeli z żadnego dokumentu składanego wraz z ofertą w terminie składania ofert nie będzie można ich określić. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu na okres minimum 24 miesięcy bez limitu kilometrów, oraz minimum 36 miesięcy gwarancji na powłokę lakierniczą, gwarancja na perforację elementów nadwozia, gwarancja na całość zabudowy i wyposażenia pojazdu. Gwarancja liczona będzie od dnia protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia przez zamawiającego. Zamawiający wymaga, aby przeglądy okresowe oraz naprawy w ramach zaoferowanej gwarancji realizowane były w autoryzowanych stacjach obsługi. Zamawiający żąda wskazania w formularzu ofertowym autoryzowanych stacji obsługi dla oferowanej marki pojazdu w formularzu ofertowym (minimum dwie na terenie województwa śląskiego).Zamawiający żąda, aby dostarczane pojazdy miały wykonane przez Wykonawcę i na jego koszt przeglądy zerowe, co musi być potwierdzone w dokumentacji każdego z pojazdów. Zamawiający żąda aby dostarczane pojazdy posiadały ilość paliwa powyżej rezerwy (nie może świecić się kontrolka rezerwy paliwa). W przypadku dostarczenia przedmiotu zamówienia z paliwem na poziomie rezerwy lub poniżej, wykonawca uzupełnia wymaganą ilość paliwa w miejscu odbioru, na własny koszt. Zamawiający wymaga, aby w okresie udzielonej gwarancji wszystkie koszty związane z obsługą gwarancyjną w tym transport, ponosił Wykonawca. Wartość umowy będzie opiewać na kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia podaną w ogłoszeniu o zamówieniu, a rozliczenie za zrealizowane dostawy będzie następować sukcesywnie na podstawie odrębnie zawieranych umów wykonawczych w oparciu o ceny jednostkowe wskazane w formularzu ofertowym - załącznik nr 1 do SWZ, z zastrzeżeniem § 7 projektowanych postanowień umowy. Jednocześnie Zamawiający informuje, że w przypadku gdy na umowie pozostanie kwota, która nie będzie stanowić pełnej ceny jednostkowej pojazdu to Zamawiający może zwiększyć wartość umowy do wyrównania ceny jednostkowej pojazdu umożliwiającą jego zakup. Zaoferowana cena jednostkowa brutto pojazdu oraz parametry techniczne wpisane do załącznika nr 1 do SWZ - formularza ofertowego, zgodnie dyspozycją sekcji XX SWZ, posłuży Zamawiającemu do wyboru maksymalnie sześciu najwyżej ocenionych ofert.
Interne KennungZP-2380-93/2026 zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 –Zakup wraz z dostawą policyjnych pojazdów nieoznakowanych typu Furgon 5-ci osobowy „Brygadówka”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup Zakup wraz z dostawą policyjnych pojazdów nieoznakowanych typu Furgon 5-ci osobowy „Brygadówka”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.3 do SWZ. Parametry techniczne asortymentu opisane w załączniku nr 3.3 do SWZ stanowią minimalne wymagania Zamawiającego. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Zamawiający wymaga aby oferowany pojazd był fabrycznie nowy, gatunku I-go, nieużywany, nierejestrowany, wyprodukowany nie wcześniej niż w roku poprzedzającym umowę wykonawczą, wolny od wad fabrycznych i prawnych, maksymalny przebieg samochodu nie większy niż 30 km, dopuszczony do obrotu, spełniał normy jakościowe i użytkowe wymagane przepisami oraz wskazane przez Zamawiającego w załączniku nr 3.3 do SWZ. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę marki, modelu, wersji, symbolu lub innych dodatkowych danych umożliwiających jednoznaczną identyfikację oferowanego pojazdu w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy). Brak wpisania danych w miejscach wykropkowanych w formularzu ofertowym skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp – jako niezgodnej z warunkami zamówienia, jeżeli z żadnego dokumentu składanego wraz z ofertą w terminie składania ofert nie będzie można ich określić. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu na okres minimum 24 miesięcy bez limitu kilometrów, oraz minimum 36 miesięcy gwarancji na powłokę lakierniczą, gwarancja na perforację elementów nadwozia, gwarancja na całość zabudowy i wyposażenia pojazdu. Gwarancja liczona będzie od dnia protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia przez zamawiającego. Zamawiający wymaga, aby przeglądy okresowe oraz naprawy w ramach zaoferowanej gwarancji realizowane były w autoryzowanych stacjach obsługi. Zamawiający żąda wskazania w formularzu ofertowym autoryzowanych stacji obsługi dla oferowanej marki pojazdu w formularzu ofertowym (minimum dwie na terenie województwa śląskiego).Zamawiający żąda, aby dostarczane pojazdy miały wykonane przez Wykonawcę i na jego koszt przeglądy zerowe, co musi być potwierdzone w dokumentacji każdego z pojazdów. Zamawiający żąda aby dostarczane pojazdy posiadały ilość paliwa powyżej rezerwy (nie może świecić się kontrolka rezerwy paliwa). W przypadku dostarczenia przedmiotu zamówienia z paliwem na poziomie rezerwy lub poniżej, wykonawca uzupełnia wymaganą ilość paliwa w miejscu odbioru, na własny koszt. Zamawiający wymaga, aby w okresie udzielonej gwarancji wszystkie koszty związane z obsługą gwarancyjną w tym transport, ponosił Wykonawca. Wartość umowy będzie opiewać na kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia podaną w ogłoszeniu o zamówieniu, a rozliczenie za zrealizowane dostawy będzie następować sukcesywnie na podstawie odrębnie zawieranych umów wykonawczych w oparciu o ceny jednostkowe wskazane w formularzu ofertowym - załącznik nr 1 do SWZ, z zastrzeżeniem § 7 projektowanych postanowień umowy. Jednocześnie Zamawiający informuje, że w przypadku gdy na umowie pozostanie kwota, która nie będzie stanowić pełnej ceny jednostkowej pojazdu to Zamawiający może zwiększyć wartość umowy do wyrównania ceny jednostkowej pojazdu umożliwiającą jego zakup. Zaoferowana cena jednostkowa brutto pojazdu oraz parametry techniczne wpisane do załącznika nr 1 do SWZ - formularza ofertowego, zgodnie dyspozycją sekcji XX SWZ, posłuży Zamawiającemu do wyboru maksymalnie sześciu najwyżej ocenionych ofert.
Interne KennungZP-2380-93/2026 zadanie nr 3