566466-2026 - Ergebnis
Polen – Server – Dostawa serwerów i macierzy dyskowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów i macierzy dyskowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa do miejsca wskazanego przez Zamawiającego 2 szt. serwerów oraz 1 szt. macierzy dyskowej zgodnie z warunkami opisanymi w dokumentach zamówienia (w szczególności w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy)
Vorherige Bekanntmachung375755-2026
Interne Kennung4/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
LosLOT-0001