2. Verfahren
Verfahren
Titel: Restauratie grisaille - vrijwillige transparantie
Beschreibung: Restauratie van gemeentelijk monument "Het Hofkeshuis" Zie motivatie vrijwillige transparantie.
Interne Kennung: 13082026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521210 Konservierung von Exponaten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 13082026
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92521210 Servicios de preservación del material de exposición
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
566470-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Diensten voor conservatie van geëxposeerde stukken – Restauratie grisaille - vrijwillige transparantie
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 13082026
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92521210 Diensten voor conservatie van geëxposeerde stukken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1