2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych dla Laboratorium Geologii Stosowanej Wydziału Geologii Część 1. Zakup analizatora wielkości cząstek SYNC w oparciu o dyfrakcję laserową (LD) z modułem do dyspersji na mokro z sondą ultradźwiękową i kamerą do pomiaru cząstek w analizatorze. Część 2. Zakup modułu kondycjonowania sygnału BESv3 Signal Condicioning Unit wr
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostarczenie aparatury, wyposażenia oraz akcesoriów laboratoryjnych dla Laboratorium Geologii Stosowanej Wydziału Geologii Część 1. Zakup analizatora wielkości cząstek SYNC w oparciu o dyfrakcję laserową (LD) z modułem do dyspersji na mokro z sondą ultradźwiękową i kamerą do pomiaru cząstek w analizatorze. Część 2. Zakup modułu kondycjonowania sygnału BESv3 Signal Condicioning Unit wraz z kontrolerem ciśnienia do analiz wytrzymałościowych gruntów. W części 2 przedmiot zamówienia powinien być kompatybilny z posiadanymi przez Wydział Geologii komorą trójosiowego ściskania wyposażoną w piezoelementy bender elements produkcji GDS Instruments i oprogramowaniem do kontroli badań GDSBES i GDSLAB2026, przedmiot zamówienia jest rozbudową i unowocześnieniem posiadanego przez Zamawiającego systemu aparatury badawczej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „Specyfikacja Techniczna – OPZ” 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia i dostawy przedmiotu zamówienia znajdują się w art 3 SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/246/2026/WG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. 2. W przypadku, gdy Wykonawca składa więcej niż jedną ofertę samodzielnie lub wspólnie z innymi Wykonawcami, oferty takiego Wykonawcy zostaną odrzucone. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania oraz spełniają warunki udziału w postepowaniu. 4. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy eZamówienia. 5. Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu zastosuje tzw. procedurę odwróconą (art.139 ust.1 ustawy) tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 6. Zamawiający jest obowiązany udzielić wyjaśnień dot. treści SWZ nie później niż na 6 dni przed upływem terminu składania ofert pod warunkiem że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął nie później niż na 14 dni przed upływem terminu składania ofert. 7. Złożenie interaktywnego formularza ofertowego z Platformy eZamówienia nie stanowi złożenia oferty zgodnie z wymogami SWZ. Wykonawca musi złożyć formularz ofertowy będący załącznikiem nr 2 do SWZ. 8. Wykonawca może złożyć oferty na wszystkie części postępowania: jedna oferta na jedną część. W przypadku złożenia większej liczby ofert na pojedynczą część, wszystkie oferty Wykonawcy w tej części zostaną odrzucone. 9. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 10. Ofertę oraz inne dokumenty wymagane w postępowaniu sporządza się w formie elektronicznej, podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 11. Ceną oferty jest cena brutto zawarta w Formularzu oferty. 12. Szczegółowy opis wszystkich askpektów procedury znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz załącznikami.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup analizatora wielkości cząstek SYNC w oparciu o dyfrakcję laserową (LD) z modułem do dyspersji na mokro z sondą ultradźwiękową i kamerą do pomiaru cząstek w analizatorze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup analizatora wielkości cząstek SYNC w oparciu o dyfrakcję laserową (LD) z modułem do dyspersji na mokro z sondą ultradźwiękową i kamerą do pomiaru cząstek w analizatorze 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ”
Interne Kennung: POUZ/361/246/2026/WG_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0002
Titel: Zakup modułu kondycjonowania sygnału BESv3 Signal Condicioning Unit wraz z kontrolerem ciśnienia do analiz wytrzymałościowych gruntów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup modułu kondycjonowania sygnału BESv3 Signal Condicioning Unit wraz z kontrolerem ciśnienia do analiz wytrzymałościowych gruntów 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub SWZ – „OPZ” 3. W części 2 przedmiot zamówienia powinien być kompatybilny z posiadanymi przez Wydział Geologii komorą trójosiowego ściskania wyposażoną w piezoelementy bender elements produkcji GDS Instruments i oprogramowaniem do kontroli badań GDSBES i GDSLAB2026, przedmiot zamówienia jest rozbudową i unowocześnieniem posiadanego przez Zamawiającego systemu aparatury badawczej
Interne Kennung: POUZ/361/246/2026/WG_2