2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-442/2026: ZEC Grudziądz- Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w KW Gdynia Babie Doły, KW Gdynia Oksywie ul. Dickmana.
Beschreibung: Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w KW Gdynia Babie Doły, KW Gdynia Oksywie ul. Dickmana. Zamawiający podzielił zamówienie na 2 części.
Interne Kennung: SVA/4620-442/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Gdynia Babie Doły
Beschreibung: CZĘŚĆ I Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w KW Gdynia Babie Doły. Dostawa ciepła do systemu ciepłowniczego połączona z obsługą i eksploatacją kotłowni na paliwa stałe wraz z dostawą opału ( obsługa kotłowni, serwis i konserwacja urządzeń kotłowni, rozdzielaczy c.o. w budynkach oraz usuwanie zaistniałych awarii w kotłowni, na rozdzielaczach c.o., sieciach ciepłowniczych wodnych) zgodnie z załączonym zakresem na terenie kompleksu wojskowego w m. Gdynia Babie Doły. Wyszczególnienie obiektów: Kotłownia lokalna w budynku nr 161 – kocioł wodny węglowy z podajnikiem moc 90 kW – kotłownia sezonowa
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na możliwości zmniejszenia lub zwiększenia do 20% zakresu przedmiotu umowy w stosunku do ilości wytworzonych GJ, określonego w formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 7.1 do SWZ. Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, w tym w szczególności wynikających z warunków atmosferycznych.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Gdynia Oksywie ul. Dickmana.
Beschreibung: CZĘŚĆ II Wykonanie kompleksowej obsługi systemu ciepłowniczego w KW Gdynia Oksywie ul. Dickmana. Dostawa ciepła do systemu ciepłowniczego połączona z obsługą i eksploatacją kotłowni na paliwa stałe wraz z dostawą opału (stała obsługa kotłowni, serwis i konserwacja urządzeń kotłowni, rozdzielaczy i instalacji wewnętrznych c.o. w budynkach oraz usuwanie zaistniałych awarii w kotłowni, na rozdzielaczach i instalacjach c.o., sieciach ciepłowniczych wodnych) zgodnie z załączonym zakresem na terenie kompleksu wojskowego w m. Gdynia Oksywie ul. Dickmana. Wyszczególnienie obiektów: 1. Kotłownia lokalna w budynku nr 65 – kocioł stalowy wodny Tilgner typ KRR 990 -2 szt. – kotłownia całoroczna
Interne Kennung: Część II
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na możliwości zmniejszenia lub zwiększenia do 20% zakresu przedmiotu umowy w stosunku do ilości wytworzonych GJ, określonego w formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 7.2 do SWZ. Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, w tym w szczególności wynikających z warunków atmosferycznych.