See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava ugradbenog materijala za ortopediju i ortopedskih implantata za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj - 1. DIO
Beschreibung: Nabava ugradbenog materijala za ortopediju i ortopedskih implantata za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj - 1. DIO
Interne Kennung: E-VV-2/25-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA ZAOBLJENIH RUBOVA S METAFIZNIM UKOTVLJENJEM
Beschreibung: 1 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA ZAOBLJENIH RUBOVA S METAFIZNIM UKOTVLJENJEM
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-1
Los: LOT-0002
Titel: 2 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA KVADRATIČNA SA DIJAFIZNIM UKOTVLJENJEM
Beschreibung: 2 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA KVADRATIČNA SA DIJAFIZNIM UKOTVLJENJEM
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-2
Los: LOT-0003
Titel: 3 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA
Beschreibung: 3 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-3
Los: LOT-0004
Titel: 4 - CJELOVITA BESCCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA; MINIMALNO - INVAZIVNI PRISTUP
Beschreibung: 4 - CJELOVITA BESCCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA; MINIMALNO - INVAZIVNI PRISTUP
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-4
Los: LOT-0005
Titel: 5 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA
Beschreibung: 5 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-5
Los: LOT-0006
Titel: 6 - PLOČICE I VIJCI ZA FEMORALNU I TIBIJALNU OSTEOTOMIJU
Beschreibung: 6 - PLOČICE I VIJCI ZA FEMORALNU I TIBIJALNU OSTEOTOMIJU
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-6
Los: LOT-0007
Titel: 7 - VIJCI ZA TEMPORERNU EPIFIZIODEZU ZA PEDIJATRIJSKE PACIJENTE
Beschreibung: 7 - VIJCI ZA TEMPORERNU EPIFIZIODEZU ZA PEDIJATRIJSKE PACIJENTE
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-7
Los: LOT-0008
Titel: 8 - POTROŠNI MATERIJAL ZA PARCIJALNU ENDOPROTEZU KUKA, BIPOLARNA
Beschreibung: 8 - POTROŠNI MATERIJAL ZA PARCIJALNU ENDOPROTEZU KUKA, BIPOLARNA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-8
Los: LOT-0009
Titel: 9 - POTROŠNI MATERIJAL ZA TOTALNU BESCEMENTNU ENDOPROTEZU KUKA - MODULARNA ZA DISPLASTIČNI KUK
Beschreibung: 9 - POTROŠNI MATERIJAL ZA TOTALNU BESCEMENTNU ENDOPROTEZU KUKA - MODULARNA ZA DISPLASTIČNI KUK
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-9
Los: LOT-0010
Titel: 10 - PLOČE ZA KOREKTIVNE OSTEOTOMIJE FEMUR I TIBIA
Beschreibung: 10 - PLOČE ZA KOREKTIVNE OSTEOTOMIJE FEMUR I TIBIA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-10
Los: LOT-0011
Titel: 11 - REVIZIJSKA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA - MODULARNI TIP
Beschreibung: 11 - REVIZIJSKA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA - MODULARNI TIP
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-11
Los: LOT-0012
Titel: 12 - REVIZIJSKA CEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA
Beschreibung: 12 - REVIZIJSKA CEMENTNA ENDOPROTEZA KUKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-12
Los: LOT-0013
Titel: 13 - CEMENTNA PROTEZA ZA GLAVICU RADIJUSA
Beschreibung: 13 - CEMENTNA PROTEZA ZA GLAVICU RADIJUSA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-13
Los: LOT-0014
Titel: 14 - CEMENTNA REKONSTRUKCIJSKA KOŠARA S KRILCIMA
Beschreibung: 14 - CEMENTNA REKONSTRUKCIJSKA KOŠARA S KRILCIMA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-14
Los: LOT-0015
Titel: 15 - CJELOVITI SUSTAV ZA REKONSTRUKCIJU ACETABULUMA
Beschreibung: 15 - CJELOVITI SUSTAV ZA REKONSTRUKCIJU ACETABULUMA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-15
Los: LOT-0016
Titel: 16 - REKONSTRUKCIJSKA KOŠARA BURCH - SCHNEIDER
Beschreibung: 16 - REKONSTRUKCIJSKA KOŠARA BURCH - SCHNEIDER
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-16
Los: LOT-0017
Titel: 17 - REVIZIJSKI ACETABULUM S DVOSTRUKOM MOBILNOŠĆU
Beschreibung: 17 - REVIZIJSKI ACETABULUM S DVOSTRUKOM MOBILNOŠĆU
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-17
Los: LOT-0018
Titel: 18 - SISTEM S VAKUMOM ZA MIJEŠANJE I INICIRANJE KOŠTANOG CEMENTA 3
Beschreibung: 18 - SISTEM S VAKUMOM ZA MIJEŠANJE I INICIRANJE KOŠTANOG CEMENTA 3
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-18
Los: LOT-0019
Titel: 19 - OSTALI OSTEOSINTETSKI MATERIJAL 3
Beschreibung: 19 - OSTALI OSTEOSINTETSKI MATERIJAL 3
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-19
Los: LOT-0020
Titel: 20 - CJELOVITI SUSTAV ENDOPROTEZE KUKA ZA REVIZIJSKE SLUČAJEVE, INTRAOPERATIVNO KOMPATIBILNIH KOMPONETI
Beschreibung: 20 - CJELOVITI SUSTAV ENDOPROTEZE KUKA ZA REVIZIJSKE SLUČAJEVE, INTRAOPERATIVNO KOMPATIBILNIH KOMPONETI
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-20
Los: LOT-0021
Titel: 21 - DJELOMIČNA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Beschreibung: 21 - DJELOMIČNA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-21
Los: LOT-0022
Titel: 22 - PARCIJALNA ENDOPROTEZA KOLJENA, MINIMALNO INVAZIVNA
Beschreibung: 22 - PARCIJALNA ENDOPROTEZA KOLJENA, MINIMALNO INVAZIVNA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-22
Los: LOT-0023
Titel: 23 - CJELOVITI SUSTAV PARCIJALNE ENDOPROTEZE KOLJENA, INTRAOPERATIVNO KOMPATIBILNIH KOMPONETI
Beschreibung: 23 - CJELOVITI SUSTAV PARCIJALNE ENDOPROTEZE KOLJENA, INTRAOPERATIVNO KOMPATIBILNIH KOMPONETI
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-23
Los: LOT-0024
Titel: 24 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA S ROTACIJSKIM TIBIALNIM UMETKOM
Beschreibung: 24 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA S ROTACIJSKIM TIBIALNIM UMETKOM
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-24
Los: LOT-0025
Titel: 25 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA SA FIKSNIM TIBIALNIM PLATOOM I OČUVANJEM STRAŽNJEG KRIŽNOG LIGAMENTA
Beschreibung: 25 - CJELOVITA BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA SA FIKSNIM TIBIALNIM PLATOOM I OČUVANJEM STRAŽNJEG KRIŽNOG LIGAMENTA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-25
Los: LOT-0026
Titel: 26 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA ANTIALERGIJSKA
Beschreibung: 26 - CJELOVITA CEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA ANTIALERGIJSKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-26
Los: LOT-0027
Titel: 27 - REVIZIJSKA ENDOPROTEZA KOLJENA S OSOVINOM
Beschreibung: 27 - REVIZIJSKA ENDOPROTEZA KOLJENA S OSOVINOM
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-27
Los: LOT-0028
Titel: 28 - POTROŠNI MATERIJAL ZA BESCEMENTNU ENDOPROTEZU KUKA ZA BESCEMENTNU FIKSACIJU KOD TEŠKIH KOŠTANIH DEFICITA S TRI RAZLIČITE FEMORALNE KOMPONENTE I DVA ACETABULUMA
Beschreibung: 28 - POTROŠNI MATERIJAL ZA BESCEMENTNU ENDOPROTEZU KUKA ZA BESCEMENTNU FIKSACIJU KOD TEŠKIH KOŠTANIH DEFICITA S TRI RAZLIČITE FEMORALNE KOMPONENTE I DVA ACETABULUMA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-28
Los: LOT-0029
Titel: 29 - POTROŠNI MATERIJAL ZA ENDOPROTEZU ZA LAKAT
Beschreibung: 29 - POTROŠNI MATERIJAL ZA ENDOPROTEZU ZA LAKAT
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-29
Los: LOT-0030
Titel: 30 - TUMORSKA ENDOPROTEZA RASTUĆA-PROKSIMALNI I DISTALNI FEMUR TE PROKSIMALNA TIBIJA
Beschreibung: 30 - TUMORSKA ENDOPROTEZA RASTUĆA-PROKSIMALNI I DISTALNI FEMUR TE PROKSIMALNA TIBIJA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-30
Los: LOT-0031
Titel: 31 - CJELOVITI SUSTAV TUMORSKE PROTEZE ZA PROKSIMALNI I DISTALNI FEMUR I PROKSIMALNU TIBIJU SA PRIPADAJUĆIM KOMPONENTAMA
Beschreibung: 31 - CJELOVITI SUSTAV TUMORSKE PROTEZE ZA PROKSIMALNI I DISTALNI FEMUR I PROKSIMALNU TIBIJU SA PRIPADAJUĆIM KOMPONENTAMA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-31
Los: LOT-0032
Titel: 32 - TUMORSKE PROTEZE - PROXIMALNI HUMERUS
Beschreibung: 32 - TUMORSKE PROTEZE - PROXIMALNI HUMERUS
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-32
Los: LOT-0033
Titel: 33 - TUMORSKE ENDOPROTEZE ZDJELICE
Beschreibung: 33 - TUMORSKE ENDOPROTEZE ZDJELICE
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-33
Los: LOT-0034
Titel: 34 - POTROŠNI MATERIJAL ZA TOTALNU ENDOPROTEZU RAMENA, CEMENTNA ANATOMSKA
Beschreibung: 34 - POTROŠNI MATERIJAL ZA TOTALNU ENDOPROTEZU RAMENA, CEMENTNA ANATOMSKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-34
Los: LOT-0035
Titel: 35 - POTROŠNI MATERIJAL ZA TOTALNU ENDOPROTEZU RAMENA, BESCEMENTNA ANATOMSKA
Beschreibung: 35 - POTROŠNI MATERIJAL ZA TOTALNU ENDOPROTEZU RAMENA, BESCEMENTNA ANATOMSKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-35
Los: LOT-0036
Titel: 36 - DJELOMIČNA ENDOPROTEZA RAMENA
Beschreibung: 36 - DJELOMIČNA ENDOPROTEZA RAMENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-36
Los: LOT-0037
Titel: 37 - DJELOMIČNA ENDOPROTEZA RAMENA, TITAN
Beschreibung: 37 - DJELOMIČNA ENDOPROTEZA RAMENA, TITAN
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-37
Los: LOT-0038
Titel: 38 - CJELOVITA BESCEMENTNA INVERZNA ENDOPROTEZA RAMENA
Beschreibung: 38 - CJELOVITA BESCEMENTNA INVERZNA ENDOPROTEZA RAMENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-38
Los: LOT-0039
Titel: 39 - REVIZIJSKA ENDOPROTEZA RAMENA
Beschreibung: 39 - REVIZIJSKA ENDOPROTEZA RAMENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-39
Los: LOT-0040
Titel: 40 - PROTEZA ZA REKONSTRUKCIJU RUČNOG ZGLOBA
Beschreibung: 40 - PROTEZA ZA REKONSTRUKCIJU RUČNOG ZGLOBA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-40
Los: LOT-0041
Titel: 41 - REVIZIJSKE ENDOPROTEZE KOLJENA KOD VELIKIH DEFEKATA TIBIJE I/ILI FEMURA
Beschreibung: 41 - REVIZIJSKE ENDOPROTEZE KOLJENA KOD VELIKIH DEFEKATA TIBIJE I/ILI FEMURA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-41
Los: LOT-0042
Titel: 42 - SINTETIČKA ZAMJENA KOŠTANOG PRESATKA
Beschreibung: 42 - SINTETIČKA ZAMJENA KOŠTANOG PRESATKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-42
Los: LOT-0043
Titel: 43 - CJELOVITA CEMENTNA I BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA ZA ODRŽAVANJE BIOMEHANIKE ZA OSOBE SA VISOKOM AKTIVNOŠĆU
Beschreibung: 43 - CJELOVITA CEMENTNA I BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA ZA ODRŽAVANJE BIOMEHANIKE ZA OSOBE SA VISOKOM AKTIVNOŠĆU
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-43
Los: LOT-0044
Titel: 44 - PROTEZA ZA PARCIJALNU REKONSTRUKCIJU RUČNOG ZGLOBA
Beschreibung: 44 - PROTEZA ZA PARCIJALNU REKONSTRUKCIJU RUČNOG ZGLOBA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-44
Los: LOT-0045
Titel: 45 - IMPLANTATI I OPREMA ZA ŠIVANJE MENISKA 1
Beschreibung: 45 - IMPLANTATI I OPREMA ZA ŠIVANJE MENISKA 1
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-45
Los: LOT-0046
Titel: 46 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPSKU REKONSTRUKCIJU MANŽETE
Beschreibung: 46 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPSKU REKONSTRUKCIJU MANŽETE
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-46
Los: LOT-0047
Titel: 47 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPSKU STABILIZACIJA RAMENA (JEDAN KONAC)
Beschreibung: 47 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPSKU STABILIZACIJA RAMENA (JEDAN KONAC)
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-47
Los: LOT-0048
Titel: 48 - MEKOTETIVNA FIKSACIIJA LCA
Beschreibung: 48 - MEKOTETIVNA FIKSACIIJA LCA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-48
Los: LOT-0049
Titel: 49 - BORERI
Beschreibung: 49 - BORERI
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-49
Los: LOT-0050
Titel: 50 - IMPLANTATI SPECIJALNE IZVEDBE ZA OPERATIVNE ZAHVATE NA DRUGIM LOMLJIVIM KOSTIMA 2
Beschreibung: 50 - IMPLANTATI SPECIJALNE IZVEDBE ZA OPERATIVNE ZAHVATE NA DRUGIM LOMLJIVIM KOSTIMA 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-50
Los: LOT-0051
Titel: 51 - ZAKLJUČAVAJUĆE PLOČICE ZA ARTRODEZU RUČNOG ZGLOBA 2
Beschreibung: 51 - ZAKLJUČAVAJUĆE PLOČICE ZA ARTRODEZU RUČNOG ZGLOBA 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-51
Los: LOT-0052
Titel: 52 - IMPLANTAT ZA LIJEČENJE RANOPOJAVNIH SKOLIOZA I DISTRAKCIJU KRALJEŽNICE
Beschreibung: 52 - IMPLANTAT ZA LIJEČENJE RANOPOJAVNIH SKOLIOZA I DISTRAKCIJU KRALJEŽNICE
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-52
Los: LOT-0053
Titel: 53 - SUBTALARNI VIJAK
Beschreibung: 53 - SUBTALARNI VIJAK
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-53
Los: LOT-0054
Titel: 54 - TOTALNA ENDOPROTEZA KUKA 3
Beschreibung: 54 - TOTALNA ENDOPROTEZA KUKA 3
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-54
Los: LOT-0055
Titel: 55 - CEMENTNA, BESCEMENTNA I PARCIJALNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Beschreibung: 55 - CEMENTNA, BESCEMENTNA I PARCIJALNA ENDOPROTEZA KOLJENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-55
Los: LOT-0056
Titel: 56 - SISTEM S VAKUMOM ZA MIJEŠANJE I INICIRANJE KOŠTANOG CEMENTA
Beschreibung: 56 - SISTEM S VAKUMOM ZA MIJEŠANJE I INICIRANJE KOŠTANOG CEMENTA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-56
Los: LOT-0057
Titel: 57 - REVIZIJSKA ENDOPROTEZA KOLJENA 2
Beschreibung: 57 - REVIZIJSKA ENDOPROTEZA KOLJENA 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-57
Los: LOT-0058
Titel: 58 - CIJEV ZA PRIČVRŠĆIVANJE MEKIH TKIVA
Beschreibung: 58 - CIJEV ZA PRIČVRŠĆIVANJE MEKIH TKIVA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-58
Los: LOT-0059
Titel: 59 - UREĐAJ ZA PROTOČNU DRENAŽU
Beschreibung: 59 - UREĐAJ ZA PROTOČNU DRENAŽU
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-59
Los: LOT-0060
Titel: 60 - MEKA KONČANA SIDRA, NERESORPTIVNA
Beschreibung: 60 - MEKA KONČANA SIDRA, NERESORPTIVNA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-60
Los: LOT-0061
Titel: 61 - POLIAKSIALNI SUSTAV ZA TRANSPEDIKULARNU POLIAKSIALNU FIKSACIJU KRALJEŽNICE STRAŽNJIM PRISTUPOM 2
Beschreibung: 61 - POLIAKSIALNI SUSTAV ZA TRANSPEDIKULARNU POLIAKSIALNU FIKSACIJU KRALJEŽNICE STRAŽNJIM PRISTUPOM 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-61
Los: LOT-0062
Titel: 62 - PROTEZA KOLJENA
Beschreibung: 62 - PROTEZA KOLJENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-62
Los: LOT-0063
Titel: 63 - REVIZIJSKA ENDOPROTEZA KUKA
Beschreibung: 63 - REVIZIJSKA ENDOPROTEZA KUKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-63
Los: LOT-0064
Titel: 64 - IMPLATATI ZA PASTA TEHNIKU REKONSTRUKCIJE RAMENA
Beschreibung: 64 - IMPLATATI ZA PASTA TEHNIKU REKONSTRUKCIJE RAMENA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-64
Los: LOT-0065
Titel: 65 - SUSTAV TUMORSKIH ENDOPROTEZA
Beschreibung: 65 - SUSTAV TUMORSKIH ENDOPROTEZA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-65
Los: LOT-0066
Titel: 66 - IMPLANTATI ZA SUSPENZORNU FIKSACIJU
Beschreibung: 66 - IMPLANTATI ZA SUSPENZORNU FIKSACIJU M
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-66
Los: LOT-0067
Titel: 67 - CEMENT ZA REKONSTRUKCIJU KOSTI 1
Beschreibung: 67 - CEMENT ZA REKONSTRUKCIJU KOSTI 1
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-67
Los: LOT-0068
Titel: 68 - CEMENT ZA REKONSTRUKCIJU KOSTI 2
Beschreibung: 68 - CEMENT ZA REKONSTRUKCIJU KOSTI 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-68
Los: LOT-0069
Titel: 69 - CEMENT ZA REKONSTRUKCIJU KOSTI 3
Beschreibung: 69 - CEMENT ZA REKONSTRUKCIJU KOSTI 3
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-69
Los: LOT-0070
Titel: 70 - CEMENT ZA REKONSTRUKCIJU KOSTI 4
Beschreibung: 70 - CEMENT ZA REKONSTRUKCIJU KOSTI 4
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-70
Los: LOT-0071
Titel: 71 - CJELOVITA CEMENTNA I BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA S FIKSNIM TIBIALNIM UMETKOM, MODULARNI SUSTAV KOMPATIBILAN SA REVIZIJOM 5
Beschreibung: 71 - CJELOVITA CEMENTNA I BESCEMENTNA ENDOPROTEZA KOLJENA S FIKSNIM TIBIALNIM UMETKOM, MODULARNI SUSTAV KOMPATIBILAN SA REVIZIJOM 5
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-71
Los: LOT-0072
Titel: 72 - CJELOVITI SUSTAV PARCIJALNE STEMLESS ANATOMSKE I REVERZNE PROTEZE RAMENA U DVIJE INKLINACIJE INTRAOPERATIVNO KOMPATIBILNE
Beschreibung: 72 - CJELOVITI SUSTAV PARCIJALNE STEMLESS ANATOMSKE I REVERZNE PROTEZE RAMENA U DVIJE INKLINACIJE INTRAOPERATIVNO KOMPATIBILNE
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-72
Los: LOT-0073
Titel: 73 - POTROŠNI MATERIJAL ZA REGENERATIVNU MEDICINU
Beschreibung: 73 - POTROŠNI MATERIJAL ZA REGENERATIVNU MEDICINU
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-73
Los: LOT-0074
Titel: 74 - PLOČICE ZA TEMPORERNU EPIFIZIODEZU ZA PEDIJATRIJSKE PACIJENTE
Beschreibung: 74 - PLOČICE ZA TEMPORERNU EPIFIZIODEZU ZA PEDIJATRIJSKE PACIJENTE
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-74
Los: LOT-0075
Titel: 75 - VIJCI ZA EPIFIZIODEZU FEMURA
Beschreibung: 75 - VIJCI ZA EPIFIZIODEZU FEMURA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-75
Los: LOT-0076
Titel: 76 - SISTEM S VAKUMOM ZA MIJEŠANJE I INICIRANJE KOŠTANOG CEMENTA 2
Beschreibung: 76 - SISTEM S VAKUMOM ZA MIJEŠANJE I INICIRANJE KOŠTANOG CEMENTA 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-76
Los: LOT-0077
Titel: 77 - SIDRA ZA ŠAKU I RUČNI ZGLOB 2
Beschreibung: 77 - SIDRA ZA ŠAKU I RUČNI ZGLOB 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-77
Los: LOT-0078
Titel: 78 - PROTEZA KUKA
Beschreibung: 78 - PROTEZA KUKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-78
Los: LOT-0079
Titel: 79 - SINTETIČKA ZAMJENA KOŠTANOG PRESATKA
Beschreibung: 79 - SINTETIČKA ZAMJENA KOŠTANOG PRESATKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-79
Los: LOT-0080
Titel: 80 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPSKU STABILIZACIJA RAMENA (DVA KONCA) 3
Beschreibung: 80 - IMPLANTATI ZA ARTROSKOPSKU STABILIZACIJA RAMENA (DVA KONCA) 3
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-80
Los: LOT-0081
Titel: 81 - SINTETIČKA ZAMJENA KOŠTANOG PRESATKA 2
Beschreibung: 81 - SINTETIČKA ZAMJENA KOŠTANOG PRESATKA 2
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-81
Los: LOT-0082
Titel: 82 - SUSTAV ZA REKONSTRUKCIJU MIŠIĆNO - LIGAMENTARNIH STRUKTURA U TUMORSKOJ KIRURGIJI
Beschreibung: 82 - SUSTAV ZA REKONSTRUKCIJU MIŠIĆNO - LIGAMENTARNIH STRUKTURA U TUMORSKOJ KIRURGIJI
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-82
Los: LOT-0083
Titel: 83 - CJELOVITI REVIZIJSKI SUSTAV ZBRINJAVANJA ENDOPROTEZE KUKA
Beschreibung: 83 - CJELOVITI REVIZIJSKI SUSTAV ZBRINJAVANJA ENDOPROTEZE KUKA
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-83
Los: LOT-0084
Titel: 84 - UGRADBENI MATERIJAL ZA ŠAKU I MALE KOSTI
Beschreibung: 84 - UGRADBENI MATERIJAL ZA ŠAKU I MALE KOSTI
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-84
Los: LOT-0085
Titel: 85 - CJELOVITI SUSTAV PRIMARNE ENDOPROTEZE KOLJENA 3
Beschreibung: 85 - CJELOVITI SUSTAV PRIMARNE ENDOPROTEZE KOLJENA 3
Interne Kennung: E-VV-2/25-1-85