2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Opwijk: Ontwerp en bouw van een sporthal en jeugdlokalen
Beschreibung: Ontwerp en bouw van een sporthal en jeugdlokalen te Opwijk
Interne Kennung: S1363
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1363 - 1
Beschreibung: Gemeente Opwijk: ontwerp en bouw van een multidisciplinaire sporthal, jeugdlokalen en bijhorende omgevingsaanleg
Interne Kennung: 1