2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění úklidových služeb pro vybrané objekty PNB
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření smlouvy spočívající v poskytování úklidových služeb, zahrnujících též služby mimořádného úklidu v objektech nacházejících se v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice. Podrobný předpokládaný rozsah předmětu veřejné zakázky, technické a další podmínky jeho poskytování jsou uvedeny v Příloze č. 1 – Smlouvě na zajištění úklidových služeb (dále jen „Smlouva“), Příloze č. 2 – Seznamu objektů včetně požadavku na osoby a časy provádění úklidových služeb (dále jen „Příloha č. 2“), Příloze č. 3 – Harmonogramu úklidu (dále také „Příloha č. 3“) a v Příloze č. 5 – Seznamu objektů k mytí a údržbě oken a dveří (dále také „Příloha č. 5“) které jsou nedílnou součástí Zadávacích podmínek.
Interne Kennung: PNB_Uklid
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření smlouvy spočívající v poskytování úklidových služeb, zahrnujících též služby mimořádného úklidu v objektech nacházejících se v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice. Podrobný předpokládaný rozsah předmětu veřejné zakázky, technické a další podmínky jeho poskytování jsou uvedeny v Příloze č. 1 – Smlouvě na zajištění úklidových služeb (dále jen „Smlouva“), Příloze č. 2 – Seznamu objektů včetně požadavku na osoby a časy provádění úklidových služeb (dále jen „Příloha č. 2“), Příloze č. 3 – Harmonogramu úklidu (dále také „Příloha č. 3“) a v Příloze č. 5 – Seznamu objektů k mytí a údržbě oken a dveří (dále také „Příloha č. 5“) které jsou nedílnou součástí Zadávacích podmínek