2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE VAS, ÚV Znojmo a ČOV Dobšice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vybudování fotovoltaických elektráren a bateriových úložišť ve dvou areálech zadavatele, dle této zadávací dokumentace a jejich příloh. Zadavatel uzavře smlouvu s vybraným dodavatelem. Předmětem veřejné zakázky je pořízení, výstavba a instalace fotovoltaické elektrárny a bateriového úložiště v areálu: úpravny vody Znojmo (dále jen „ÚV Znojmo“) o celkovém povoleném výkonu 332,64 kW, počtu 616 kusů fotovoltaických panelů s výkonem 540 Wp a o celkovém počtu 3 kusů měničů s výkonem 100 kW a výstavba bateriového úložiště o kapacitě 1200 kWh / instalovaném výkonu 360 kW. čistírny odpadních vod Znojmo (dále jen „ČOV Znojmo“) o celkovém povoleném výkonu 294,26 kW, počtu 474 kusů fotovoltaických panelů (141 kusů o výkonu 540 Wp a 333 kusů o výkonu 655 Wp), s celkovým počtem 17 kusů střídačů o výkonech 10, 15 a 20 kW a výstavba bateriového úložiště o kapacitě 2400 kWh / instalovaném výkonu 360 kW Fotovoltaické elektrárny budou výrobnami elektrické energie pro vlastní spotřebu a pro ukládání do baterií. Případné přetoky vyrobené elektrické energie budou dodávány do distribuční sítě. Tato veřejná zakázka je financována z projektu financovaného EU a vyhlášené výzvy ModF–RES+ č. 4/2025, Program 2. Nové obnovitelné zdroje v energetice (RES+). Podmínky dotace jsou dostupné, včetně metodik, na webových stránkách www.modernizacni-fond.cz, případně v příloze č.7_Podmínky dotace. Blíže specifikován je předmět veřejné zakázky v přílohách: PD_VŘ_FVE ČOV Znojmo a PD_VŘ_FVE ÚV Znojmo a v Příloze č.2 – Technická specifikace, této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 222
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 45315100 Elektrotechnikinstallation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 111
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage