Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Vukovarsko-srijemska županija (HR026)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: Administrativno područje grada Vinkovaca koje obuhvaća područje grada Vinkovaca i naselja Mirkovci.
Verlängerung