See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno-reklamowych na potrzeby programu «Warszawa chroni»”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno-reklamowych na potrzeby programu "Warszawa chroni”
Vorherige Bekanntmachung: 399288-2026
Interne Kennung: ZP/PH/271/III-101/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zainicjowany w 2024 roku program „Warszawa chroni” obejmuje pakiet działań oraz inwestycji w ochronę ludności cywilnej w sytuacjach kryzysowych i adaptacji miasta do zagrożeń. Co roku formuła programu ewoluuje zgodnie z oczekiwaniami i opiniami mieszkańców wyrażanymi podczas bezpośrednich spotkań edukacyjnych. Zamówienie na materiały informacyjno-reklamowe z 2025 r. pozwoliło na zabezpieczenie potrzeb pierwszego półrocza, jednakże planowane na wrzesień 2026 r. skumulowane działania edukacyjne i prewencyjne wymagają posiadania nowej puli materiałów, umożliwiających podjęcie działań prewencyjnych i pomocowych Określenie rodzaju materiałów oraz zaproponowanie treści przekazu informacyjnego każdorazowo jest weryfikowane pod kątem bieżącej sytuacji, co wyklucza duże wyprzedzenie w skonstruowaniu Opisu Przedmiotu Zamówienia. We wrześniu 2026 r. planowane są ogólnomiejskie działania i spotkania z mieszkańcami, podczas których wykorzystywane będą zamówione materiały.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno-reklamowych na potrzeby programu Warszawa chroni”
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY