See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych dla Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o. o. w Miliczu (II)
Beschreibung: Dostawa materiałów jednorazowych w podziale na 10 zadań
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - Część 1
Beschreibung: Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Łącznik „T” do podawania tlenu – wczepiany w układ do respiratorów Ventilogic szt. 200
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - Część 2
Beschreibung: PAKIET NR 2 KOŁNIERZE ORTOPEDYCZNE Lp. przedmiot zamówienia Wymiary dł / h j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1.Kołnierz ortopedyczny stabilizujący typu NELSON 36-40 cm M Szt. 5 2.Kołnierz ortopedyczny stabilizujący typu NELSON 42-45 cm L Szt. 5 3.Kołnierz ortopedyczny stabilizujący typu NELSON < 46 cm XL Szt. 5
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - Część 3
Beschreibung: PAKIET NR 3 AKCESORIA GINEKOLOGICZNE 1 Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Maska twarzowa do prowadzenia sztucznego oddechu wielokrotnego użytku typu CRP Pocket szt. 10.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - Część 4
Beschreibung: PAKIET NR 4 Czujniki przepływu Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Czujnik przepływu do respiratorów typu Event SZT. 12
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - Część 5
Beschreibung: Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Sterylna strzykawka o pojemności 10 ml, napełniona sterylnym roztworem soli fizjologicznej 0,9%, przeznaczona do procedury przepłukiwania wkłuć dożylnych, możliwa do użycia w polu operacyjnym (podwójnie sterylna). Sterylizowana wewnątrz i na zewnątrz. Wyrób zaklasyfikowany dla klasy IIb. op. 30 szt. 200 2. Sterylna strzykawka o pojemności 5 ml ml, napełniona sterylnym roztworem soli fizjologicznej 0,9%, przeznaczona do procedury przepłukiwania wkłuć dożylnych, możliwa do użycia w polu operacyjnym (podwójnie sterylna). Sterylizowana wewnątrz i na zewnątrz. Wyrób zaklasyfikowany dla klasy IIb. op. 300 3. Kaniula bezpieczna dożylna, z kontrolą wypływu krwi redukuje ryzyko kontaktu z krwią oraz zakażenia. Pasywny mechanizm bezpieczeństwa automatycznie zabezpiecza ostrze igły i zapobiega przypadkowemu zakłuciu, osłonka igły chroniąca przed zakłuciem, cewnik wykonany z PUR, min. 3 pasków radiocieniujących, okienko kontrolne na ostrzu igły umożliwiające pojawienie się krwi pomiędzy igłą a cewnikiem - potwierdzający wejście do naczynia podczas kaniulacji, Perforowane skrzydełka zapewniają wentylację. Bez lateksu, PCV, ftalanów. Rozmiary do wyboru 18G-24G Wszystkie kaniule tego samego producenta. Opakowanie 50 szt. op. 50 szt 50 4. Kaniula bezpieczna dożylna w systemie zamkniętym z fabrycznie zintegrowanym drenem zakończonym podwójnym rozgałęzieniem (jedno zakończone przeźroczystym neutralnym zaworem dostępu naczyniowego z przeźroczystą silikonową membraną zakończoną równo z konektorem, drugie zakończone koncówką luer-lock z korkiem z filterm hydrofobowym i nasadką luer) osłonka igły chroniąca przed zakłuciem, cewnik wykonany z PUR, min. 3 pasków radiocieniujących, okienko kontrolne na ostrzu igły umożliwiające pojawienie się krwi pomiędzy igłą a cewnikiem - potwierdzający wejście do naczynia podczas kaniulacji, sylikonowe zdejmowalne skrzydełka,rozmiary: 24G, 22G, 20G, 18G - wg potrzeb Zamawiającego, opakowanie sztywne zapobiegające utracie jałowości. System bezftalanowy. Opakowanie 20 sztuk. Kaniule w każdej pozycji jednego producenta op. 20 szt. 50
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - Część 6
Beschreibung: L. p. przedmiot zamówienia j.m. ilość sztuk zapotrzebowanie / 24 miesiące cena jedn. Netto / szt cena jedn. Brutto/ szt. wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Filtr o wyłącznym typie filtracji hydrofobowej mechanicznej z potwierdzoną certyfikatem skutecznością klasy HEPA 13; o skuteczności przeciwbakteryjnej 99,99999% , przeciwwirusowej 99,9999% , przeciwprątkowej 99.999%; o wadze 37 g; z portem kapno zakręcanym korkiem Luer-Lock lub na pętelkę , o przestrzeni martwej 74,5 ml; posiadający poziom nawilżania mgH2O/L przez 24h odpowiednio dla Vt: 250ml: 37.1; 500ml: 33.8; 750ml: 31.5; 1000ml: 28.5; 1200ml: 26.2 ; o utracie wilgoci mg/L / przez 24h odpowiednio dla Vt: 250ml: 6.87; 500ml: 10.18; 750ml: 12.47; 1000ml: 15.50; 1200ml: 17.82; z nadrukowanymi na obwodzie filtra wartościami minimalną i maksymalną objętości oddechowej; kodowany kolorystycznie kolorem zółtym , o objętości oddechowej Vt - 300 - 1200 ml; posiadający opór przepływu przy 60 l/min.2.8 cm H2O: filtr walidowany do prątków gruźlicy , HIV i wzw C; wolny od latex, PCV, ftalany; posiadający standardowe złącze 22/15, pakowany po 20 szt. SZT. 1 1200 2. Filtr hydrofobowy elektrostatyczny; o skuteczności przeciwbakteryjnej 99,9999% , przeciwwirusowej 99,999% ; o wadze max 24 g; z portem kapno zakręcanym korkiem Luer-Lock lub na pętelkę , o przestrzeni martwej 39,64 ml; posiadający poziom nawilżania mgH2O/L przez 24h odpowiednio dla Vt: 250ml: 30.9; 500ml: 21.8 o utracie wilgoci mg/L / przez 24h odpowiednio dla Vt: 250ml: 13.12; 500ml: 22.15 ; z nadrukowanymi na obwodzie filtra wartościami minimalną i maksymalną objętości oddechowej; kodowany kolorystycznie kolorem zółtym, o objętości oddechowej Vt - 150 - 1000 ml; posiadający opór przepływu przy 60 l/min.1,6 cm H2O: wolny od latex, PCV, ftalany; posiadający standardowe złącze 22/15, pakowany po 25 szt. SZT. 1 1000
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - Część 7
Beschreibung: PAKIET NR 7 Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Wygodna opaska do rurek tracheostomijnych wykonana z miękkiego i delikatnego materiału. Anatomiczny, komfortowy pasek mocujący z podwójną regulacją długości – dwuczęściowy. szt. 2000
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - Część 8
Beschreibung: PAKIET NR 8 L.p. przedmiot zamówienia j.m. ilość cena jedn. Netto cena jedn. Brutto wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Fiolki do płukania/nawilżania systemów zamkniętych typu Opti-Flo , zawierajace sterylny r-r 0,9% NaCl .Pojemność 15 ml szt. 800
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - Część 9
Beschreibung: PAKIET NR 9 Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość opakowań cena jedn. Netto/ op. cena jedn. Brutto/ op. wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. Rękawice winylowe diagnostyczne, rozmiary do wyboru ( S , M , L ), 100szt., bezpudrowe. Właściwości wyrób medyczny klasy I, środek ochrony indywidualnej kat. III (typ B), spełniają wymagania stawiane przez normę EN 455, dopuszczone do kontaktu z żywnością, wewnętrzna warstwa rękawicy pokryta poliuretanem, bezpudrowe, pozwalające wyeliminować podrażnienia skóry wywoływane przez puder, test przepuszczalności wody - AQL 1.5, gładka powierzchnia rękawicy, rolowany mankiet ułatwiający zakładanie, uniwersalny kształt pasujący na prawą i lewą dłoń, kolor biały (półprzeźroczysty), opakowanie jednostkowe 100 sztuk op. 100 szt. 150
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych - Część 10
Beschreibung: PAKIET NR 10 Lp. przedmiot zamówienia j.m. ilość opakowań cena jedn. Netto/ op. cena jedn. Brutto/ op. wartość netto VAT wartość brutto nazwa producenta/ katalogowa/ kod produktu 1. PRZEWÓD PRZEDŁUŻAJĄCY TYPU HEIDELBERGER : Długość rurki 140.00 cm Tube length (inch) 55.120 IN Outer-ø tube 4.10 mm Inner-ø tube 3.00 mm Priming volume 10.603 ml maks. ciśnienie 2.0 bar distal connector Luer-Lock/male proximal connection 1 Luer-Lock/female szt. 500 2. KRANIK TRÓJDROŻNY Z PRZEDŁUŻACZEM ( 10 cm ) Type of stopcock 3-way stopcock Kolor blue Długość rurki 10.00 cm Lipid resistant Yes Drug resistant Yes Outer-ø tube 4.10 mm Inner-ø tube 2.50 mm maks. ciśnienie 2.0 bar Priming volume 1.600 ml Rotating adapter Yes Type of packaging Peel pack szt. 2000
Interne Kennung: Część 10