See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywne dostawy leków dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. – zamówienie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków tzw. podstawowych do Zamawiającego.
Interne Kennung: 2026.PN.13
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie udzielone zostanie w trybie przetargu nieograniczonego wskazanego w art. 132 ustawy PZP w nawiązaniu do art. 138 ust. 2 pkt 2. Zamawiający zastosował możliwość wskazaną w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP z uwagi na to, że zachowanie terminu podstawowego mogłoby spowodować, że wystąpi po jego stronie okres w którym nie będzie mógł zabezpieczyć podstawowych potrzeb pacjentów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: sukcesywna dostawa leków
Interne Kennung: 2026.PN.13/1
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Interne Kennung: 2026.PN.13/2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Interne Kennung: 2026.PN.13/3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Interne Kennung: 2026.PN.13/4