2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Gminy Pomiechówek do szkół i przedszkola w Pomiechówku
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na dowozie dzieci i młodzieży z terenu Gminy Pomiechówek do szkół i przedszkola na terenie Gminy Pomiechówek w okresie od 02.01.2025 do dnia 31.12.2025 r, z podziałem na trzy Zadania: Zadanie nr 1 pn.: Dowóz dzieci i młodzieży z terenu Gminy Pomiechówek do Szkoły Podstawowej im. Gen. Wiktora Thommèe w Pomiechówku oraz Przedszkola Gminnego im. Gen. E. Knoll – Kownackiego w Pomiechówku; Zadanie nr 2 pn.: Dowóz uczniów z terenu Gminy Pomiechówek do Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Goławicach Pierwszych. Zadanie nr 3 pn.: Dowóz uczniów z terenu Gminy Pomiechówek do Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Starym Orzechowie. 2) Szacowana liczba wozokilometrów w całym okresie objętym zamówieniem, tj. od dnia 02.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. wynosi 91 500 km. 3) Wymaga się, aby Wykonawca zamówienia realizował je zgodnie z przepisami prawa, a w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1539, z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1047, z późn. zm.). 4) Termin wykonania zamówienia: 02.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r.
Interne Kennung: WIZP.271.29.2024.PM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WIZP.271.28.2024.ML