2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów czystościowych do placówek Zespołu Żłobków m. st. Warszawy w podziale na części. Część 1 - Dostawa środków czystości i dezynfekcji Część 2 - Dostawa artykułów higienicznych Część 3 - Dostawa jednorazowych produktów kuchennych, artykułów oraz sprzętu do sprzątania
Beschreibung: art 132 PZP - przetarg nieograniczony
Interne Kennung: ZZ-IA-ZP.26.40.2025.MPR
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa środków czystości i dezyfekcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów czystościowych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy i punktów dziennego opiekuna – wprowadzonych do obrotu oraz spełniających wszystkie normy i wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
Interne Kennung: część 1
Haupteinstufung (cpv): 33613000 Laxanzien
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa artykułów higienicznych
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa jednorazowych produktów kuchennych, artykułów oraz sprzętu do sprzatania
Interne Kennung: część 3
Haupteinstufung (cpv): 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung