2. Verfahren
Verfahren
Titel: SEZ, Sanace v areálu bývalé společnosti Sara Lee Czech Republic a.s. a areálu bývalého Kazeto Přerov s.p. v Praze Vysočanech
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem „Projektová dokumentace sanace (revize III) v areálu bývalé společnosti Sara Lee Czech Republic a.s. a v areálu bývalého Kazeto Přerov s.p. v Praze Vysočanech“, zpracované v srpnu 2025 společností KHSanace s.r.o., která je přílohou č. 3 ZD. Předmětem plnění je provedení sanačních prací k odstranění staré ekologické zátěže nacházející se v areálu bývalého státního podniku Kazeto Přerov, dnes ve vlastnictví společnosti ŠTIMÁK s.r.o., a v areálu bývalé společnosti Sara Lee Czech Republic, a.s., dnes ve vlastnictví společnosti Nové Vysočany I, s.r.o., v Praze Vysočanech. Jedná se o sanaci nesaturované a saturované zóny horninového prostředí kontaminované chlorovanými uhlovodíky, zaměřenou na odstranění ohnisek znečištění nacházejících se v areálu ŠTIMÁK s.r.o. a znečištění v přilehlé části areálu Nové Vysočany I, s.r.o. Sanační práce zahrnují i stavební práce - demolice, výkopové a zemní práce, statické zajištění výkopů a administrativní budovy v areálu ŠTIMÁK s.r.o. Práce s přesahem do areálu a v prostoru areálu Nové Vysočany I, s.r.o. budou probíhat v koordinaci s investiční výstavbou. Předmětem plnění jsou tyto činnosti: - přípravné a projekční činnosti, včetně zpracování realizačního projektu a zajištění potřebných povolení; - koordinace s investiční výstavbou v areálu Nové Vysočany I, s.r.o.; - přípravné stavební práce a statické zajištění výkopů; - demolice objektů SO 02, SO 05 - SO 07 a části SO 04, zpevněných ploch a neutralizační jímky, odstranění odpadů; - odtěžba v ohniscích znečištění, odstranění odpadů, zpětné zásypy; - vybudování sanačních a monitorovacích vrtů a instalace sanačního systému; - sanace podzemních vod v ohniscích znečištění hydraulickou metodou po dobu 24 měsíců; - sanace podzemních vod metodou BRD po dobu 48 měsíců; - sanační monitoring v průběhu sanace; - geologické práce – sled, řízení, koordinace, dokumentace, vyhodnocení, zprávy; - postsanační monitoring 24 měsíců; - likvidace vrtů. Cílem prací je realizovat nápravná opatření uložená Rozhodnutím ČIŽP č. j. 41/2018/7912 z 11. 6. 2018 pro areály ŠTIMÁK s.r.o. a Nové Vysočany I, s.r.o. a dosáhnout cílových limitů sanace stanovených tímto rozhodnutím pro oba areály.
Interne Kennung: MF-64585/2025/4501
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90732300 Behandlung oder Sanierung von verschmutztem Boden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90733900 Behandlung oder Sanierung von Grundwasserverschmutzung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90733700 Steuerung oder Eindämmung von Grundwasserverschmutzung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.