2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka ultrazvukového diagnostického přístroje pro gynekologicko-porodnické oddělení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace ultrazvukového přístroje pro gynekologicko-porodnické oddělení, včetně instruktáže obsluhy, zajištění povinných prohlídek a servisních úkonů vyplývajících z legislativy o zdravotnických prostředcích po dobu dvouleté záruční doby. Součástí veřejné zakázky je rovněž zajištění pozáruční péče o přístroj, zahrnující provádění PBTK (periodických bezpečnostně technických kontrol) a veškerých dalších výrobcem předepsaných povinných kontrol.
Interne Kennung: NZDPGPO0426
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung, 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001